Thalía v restauraci dasilvano 17/09/07
Včera, 17.září byla Thalía a Tommy spatřeni v restauraci DaSilvano. Jde vidět, že Thalíi těhotenství prospívá, celá zářila štěstím! Datum porodu její holčičky je pravděpodobně 2.října 2007 podle jistých zdrojů - kdyby se tak stalo, holčička by se narodila ve znamení Vah - jako Thalíina matka.
Posted on 18 Sep 2007 by Maybell
GALLERY UPDATE!
Doplnila jsem galerii o spoustu nových i starých fotek. Mimo jiné najdete i nějaké zbrusu nové, které jsem zařadila, např. Thalía v TRL l Argentina - Canal 13 l With Dogs l HQ captures No me Ensenaste, I Want You a další, stačí vybrat kliknutím na příslušný obrázek :))
  
Posted on 18 Sep 2007 by Maybell
NOVÝ PARFÉM - THALÍA V KATAGOGU FULLER COSMETICS!
Thalía přivedla na trh nový parfém - Thalía Sodi. Zároveň nafotila nové fotky do katalogu, který ho propaguje a nabízí. Stačí mrknout níže :)

Posted on 16 Sep 2007 by Maybell
Propagace nové klihy Belleza v new yorku!!
Thalía propagovala její novou knihu Thalía: Beauty! Lessons in lipgloss and hapiness v New Yorku,rozdávala jako pokaždé hromadu autogramů a taky dostala hromadu dárků od fanoušků, kteří se propagace zúčastnili. Vše proběhlo 12.září v New York City - Manhatannu.Kliknutím si prohlédni fotky, Thalía je tam přímo kouzelná :))

Posted on 13 Sep 2007 by Maybell
Thalía  se zúčastnila "baby shower" , new york!
Zpěvačka Thalía,36, byla spatřena jak přichází na akci "Baby Shower" což nejspíše znamená oslava jejího dítěte, co má přijít koncem tohoto měsíce na svět. Na akci byl spatřen i Danny DeVito spolu s Tommym Motolou.Párty se konala vyjímečně bez alkoholu. Danny přiznal, že si dal jen "čaj s dámami" :)) Kliknutím SEM se můžeš podívat na video, kde Thalía právě přichází.

Posted on 13 Sep 2007 by Maybell
BELLEZA [hq] 
Přidala jsem nové HQ fotky : 

 

Posted on 11 Sep 2007 by Maybell
THALÍA se přidala ke kampani alas se záměrem pomáhat zraněným v peru! 
Ve čtvrtek 30. srpna Thalía nahtočila spolu s dalšími hvězdami reklamní spot na nadaci ALAS a i formálně se připojila ke kampani pomáhat obětem zemětřesení v Peru 15. sprna 2007. Kromě Thalíe se přidaly hvězdy jako Juanes, Ricardo Arjona, Carlos Vives, Diego Torres, Alejandro Fernández, Gustavo Cerati, Daniela Mercury, Wyclef Jean, Malú, Jeremias, Diego Uma, Rafael Fonesca, Timbiriche, Chayanne, Reyli, Catupecumachu, Ricardo Montaner, Beto Cuevas, AB Cumbia All Stars, Julieta Venegas, Benny Ibarra, Lucero, Daddy Yankee, Omar Alfano, Fidel Nadal a další. Nadace pošle 100% sesbíraných fondů  během kampaně k humanitní práci červeného kříže. Nadace ALAS (America Latina en Accion Solidaria) vznikla ve spolupráci Shakiry v asociaci se skupinou osobností jako Gabriel García Márquez, Rubén Blades, Juanes, Ricky Martin, Mana, Aleks Syntek, David Bisbal, Alejandro Sanz a Miguel Bosé. Velký potlesk pro Shakiru a Thalíi a všem těm, co chtějí pomoci jejich peruánským bratrům! Níže se můžeš podívat na reklamní spot k této kampani : 

ALAS FOUNDATION - REKLAMNÍ SPOT

Posted on 09 Sep 2007 by Maybell
THALÍA : BEAUTY NEW PHOTOS !!
Doplnila jsem album Thalía:Beauty o mnoho dalších krásných fotek. Jsou nádherné :)

Posted on 09 Sep 2007 by Maybell
THALÍA SLAVILA!! 
26.8.2007 byla mexická superhvězda Thalía spatřena v restauraci DaSilvano, kde oslavovala své 36. narozeniny spolu s rodinou, manželem a přáteli. Moc jí to slušelo, byla přímo okouzlující. Přináším vám pár exkluzivních fotek, za které patří velký dík Tyasi* z našeho nového fóra :))

bdaythalia1qp8.png bdaythaliauf5.png bdaythalia2bx2.png bdaythalia3fi0.png

PŘIDEJTE SE K NÁM I VY, NAJDETE TAM SPOUSTU FOTEK A TAKÉ NOVINEK :)) TĚŠÍME SE NA VÁS ->> THALIA.HIGHFORUM.NET

Posted on 28 Aug 2007 by Maybell
FÓRUM!!!! 
Konečně se mi splnil sen pro tento web - vlastní fórum!!! Strašně děkuju za pomoc Meg, která fórum nainstalovala a bude se taky podílet na jeho dalším vzniku. VŠICHNI NÁVŠTĚVNÍCI A FANOUŠCI THALIE JSOU SRDEČNĚ ZVÁNI! VÍCE KLIKNUTÍM NA OBRÁZEK.......

Posted on 27 Aug 2007 by Maybell
HAPPY BIRTHDAY THALÍA!!!! 
Dnes 26.sprna Thalía slaví své 36. narozeniny! I přesto vypadá pořád skvěle, a hlavně je konečně těhotná! Myslím si, že největším jejím narozeninovým dárkem bude právě miminko, které se narodí v září. Přejme jí proto hodně úspěchů, spoustu nových vydaných alb a hlaavně krásnou a zdravou holčičku!

Posted on 26 Aug 2007 by Maybell
Thalía speciál: "od dítěte až po matku" 
Prohlédněte si speciál od stránky People en Espanol o Thalii: "od dítěte až po matku" obsahuje opravdu pár nádherných fotek, stojí to za podívání. Pro ty co umí španělsky si můžou přečíst i texty :)) klikni níže na ikonu..

Posted on 20 Aug 2007 by Maybell
Nová grafika - blendy!!
Konečně přidávám nějakou grafiku. Sedm blendů mé výroby a pět blendů výroby Andys. Za které ji moooooc děkuju. Stačí mrknout níže....
By Andys
Posted on 20 Aug 2007 by Maybell
Nové knihy a nové cd v roce 2008
Těhotenství nezastavilo Thalíi tvrdě pracovat na nových projektech, jako obvykle. Nedávno uvedla na trh svou novou kolekci prostěradel a ložního prádla inspirovanou latinskou chutí. Ne všechno Hispánské je červené, vše nemusí být vášnivé. Naopak, je to velmi romantické a vkusné. Latinská krása je to, co vystupuje, řekla sama Thalía.             Těhotná 35letá superhvězda bere tutp novou příležitost jako další stupeň svého života. " jsem v bodě, kde se cítím vyvážená a zaměřená na to, co dělám, má tvořivost je odraz toho, co právě teď prožívám - hodně lásky" řekla Thalía o všech projektech, které jsou u ní právě aktuální. Právě teď dokončila svou knihu o kráse, kterou uvedla na trh. Taky má v plánu uvést kolekci parfémů a kosmetiky na trh, ale až v roce 2008. "jsem velmi hyperaktivní, všechno dělám horlivě" Aktuálně pracuje na několika projektech pro nadcházející rok. Na začátku roku 2008 by měla vpustit na trh nové album a knihu o vaření. "Ráda se pohybuju v podnikatelské aréně" dodala.
Posted on 20 Aug 2007 by Maybell
Thalía prodává své produkty domácích linek na webových stránkách
Latinská superhvězda Thalía vytvořila domácí linku se stejnou a lákavou jedinečností, která pohání její vzestup v žebříčcích stát se multi-platinovou umělkyní. Tato kolekce má obojí : je eklektická a exotická. Je obohacená romantickou náladou hedvábných látek a okouzlující akvamarínovou tkaninou se zlatým zdobením. Její kolekce je jedinečná. Jedná se o různá povlečení, prostěradla. Více najdeš kliknutím na boční obrázek.
Posted on 20 Aug 2007 by Maybell
spisovatel a editor knihy thalía:beauty mluvil o thalíi!!
Co se Thalíi opravdu líbí? Je to snadné. Ona je prostě to, jak byste si jí chtěli představit - naprosto nádherná. Než jsem se s ní setkal osobně, pracoval jsem tvrdě na knize několik měsíců. Několikrát jsem s ní mluvil u telefonu a samozřejmě jsem viděl její hudební videa a fotky. Takže když jsem se s ní poté setkal tváří v tvář, nemohl jsem uvěřit, že osoba o které jsem předtím jen věděl, je tak okouzlující superhvězda. Vešla do fotografického studia úplně bez make-upu. Vlasy měla svázané v copu a okázale nosila kšiltovku a teplákovou bundu.Vypadala neuvěřitelně - bez všeho. Uvítala mě s velkým objetím a pusou na líci. Byla velmi laskavá. Nejdřív jsme si popovídali, než usedla do židle, kde se měla upravit. O hodinu později stála před kamerou a zapnula její hvězdou sílu. S rozechvěním jejích vlasů a jejími pohyby se přeměnila do megawattu megastar. To je to, co miluju na Thalíi - ona může jít úplně dole k zemi - a ven z této báječné stratosféry okamžitě. Nejlepší ze všeho je, že se nebojí ukázat svou pravou tvář - kniha dokonce zachycuje ne příliš lichotivé snímky z momentů. Kolik hvězd by dokázalo ukázat fotografie, když měli v mládí třeba špatnou pleť? Nebo shoty jejich pitomých ofin z 80. let? Nemnoho. A kolik by mluvilo upřímně  o jejích krásných chybách? Ona je dělá. Na každém kroku, Thalía sebe důvěrně zahrnula do tvorby knihy. Z psaní textu skrz na skrz prohlédla španělský překlad, pak dokonce fixaci modelů - vlasů a make-upu. Její osobní dotek je zachycen na každé straně knihy.    ...A teď to nejlepší na konec, ukázka pár photoshotů pro knihu Thalía: Beauty!! Jsou naprosto úžasné! Stačí kliknout níže!

Posted on 08 Aug 2007 by Maybell
THALÍA & TOMMY NA KONCERTĚ BILLYHO JOELA, 4.SRPNA 2007
Thalía a její manžel Tommy Mottola se zúčastnili koncertu Billyho Joela, konaného 4. srpna 2007 v Hampton Social - Ross School.Thalía přímo zazářila, moc jí to slušelo, viz. fotky dole.

Posted on 06 Aug 2007 by Maybell

HELP!!

HOLA AMIGOS! DOCELA NUTNĚ SHÁNÍM NĚJAKOU DOBROU DUŠI, KTERÁ BY MI BYLA SCHOPNA PŘESUNOUT CELOU GALERII NA HOSTING FUNPIC.DE !! POKUD JE NĚKDO, KDO BY RÁD POMOHL MĚ A HLAVNĚ TOMUTO WEBU, PROSÍM OZVI SE NA thalia.sodi@centrum.cz nebo icq 296-715-086 - předem velký dík!

Posted on 28 Jul 2007 by Maybell
thalía expo HQ Photos!
Achooj :)) Po delší době neaktualizace přidávám 3 nádherné HQ fotky z propagace knihy Thalía: Lessons in lipgloss and happiness. Za fotky děkuju Zoli z klubu MDC.

Posted on 28 Jul 2007 by Maybell
THALÍA KOUPÍ OBRAZ MARIE FELIX ZA 66 TISÍC DOLARŮ V AUKCI
Navzdory jejímu pokročilému těhotenství, Thalía zabrala první řady během prvního dne aukcí předmětů La Dona a získala obraz Amazon, který namalovala Antoine Tzapoff. Thalía, která byla doprovázená její sestrou Ernestinou Sodi, se snažila po skončení místo rychle opustit, ale nejprve poskytla několik rozhovorů tisku. Níže si prohlédni fotky a kliknutím ZDE se podívej na video z aukce :))

Posted on 19 Jul 2007 by Maybell
AVATARY
Pro změnu přidávám 7 nových avatarů :)) můžeš na ně kliknout, pro zobrazení všech :))

Posted on 11 Jul 2007 by Maybell
GLORIA ESTEFAN - "BUDE MI POCTOU BÝT KMORTOU THALIINY DCERY"
Gloria Estefan řekla v telefonním rozhovoru Latinského programu - rádio celebrit, že Thalía a Tommy ještě neví, ale určí  formálně, kdo bude kmotrem jejich dítěte, které se narodí v září. Nicméně Gloria řekla "Bude to pro mě pocta, když budu kmotrou dítěte mé ohromné přítelkyně" LaBotana.com ale předtím informovala, že Thalía chce zavolat Estefanovým, aby byli kmotr a kmotra jejich dcery. Jejich přátelství by se tak ještě více spojilo. Bylo to totiž díky nim, že se Thalía s Tommym seznámila.
Posted on 10 Jul 2007 by Maybell
"moje dítě - panna jako já" 
Herečka a mexická zpěvačka Thalía prezentovala ve španělské publikaci, že jedno z jejích speciálních přání je, aby se její dítě narodilo ve znamení jako je ona - panna. "Jsem panna a chtěla bych, aby mé dítě bylo ve stejném znamení. Já jsem v srpnu a moje dítě by se mělo narodit v září" řekla zpěvačka.

 

Posted on 10 Jul 2007 by Maybell
HQ VIDEOS!!! 
Achojte! :)) Myslím, že většině návštěvníků teď udělám radost. Přidala jsem do Media Centru novou sekci HQ VIDEOS! Kde samozřejmě nesmí chybět videa ve formátu .vob, které se přehrávají na DVD přehrávačích. Zařadila jsem jen hudební videa, která jsem našla. VŠECHNA VIDEA NAJDEŠ KLIKNUTÍM ZDE!
Posted on 10 Jul 2007 by Maybell
THALÍA V ORGANIZACI "MAKE A WISH" 
MAKE A WISH: největší organizace, která je pověřená plnit přání dětem od 3 do 18 let po celém světě. Plní se většinou hodně nemocným dětem. Mezi těmi, kdo rádi tyto přání plní, nesmí samozřejmě chybět ani Thalía. Důkazem je tato krásná fotka: 

Posted on 09 Jul 2007 by Maybell
SOME NEW VIDEOS.... 
Aooj! Přidávám konečně nějaká ta nová videa "Gordo y la faca - Hershey's interview" & "La Parodia - Greatest Hits Promotion 2004" všechna v sekci INTERVIEW...enjoy it all!!

Posted on 05 Jul 2007 by Maybell
Scan "nový čas L'udia" 
Samozřejmě i slovenské časopisy informují o novinkách z jejího světa, tentokrát o její knize o kráse, která nedávno vyšla a její popularitě. Za scan děkuju Crystal :))

Posted on 02 Jul 2007 by Maybell
SCANY "EL CENTRO" & "GENTE MÉXICO"
Thalía se díky svém těhotenství často objevuje na obálkách zahraničních časopisů. Přináším vám pár scanů ze zahraničních časopisů.
Gente México
El Centro
Posted on 02 Jul 2007 by Maybell
THALÍA : "MÉ DÍTĚ UŽ KOPE!"
Zpěvačka, herečka a podnikatelka Thalía prozradila časopisu People En Espanol, že její dítě které se má narodit letos v září už se hlásí pomalu na svět. Začalo kopat a hýbat se!  "Ano už se hýbe" řekla nadšená 35letá mexická hvězda, jsem šťastná!!

ZDROJ : peopleenespanol.com 

Posted on 28 Jun 2007 by Maybell
THALÍINO TĚHOTENSTVÍ - PRVNÍ ZMÍNKA V ČR!
Mexická superstar Thália (35) po téměř sedmi letech manželství s bývalým mužem zpěvačky Mariah Ca­rey (38) Tommym Mottolou (57) čeká dítě! Narodit se má už v září.
„Poprvé v životě se cítím jako opravdová žena. Těhotenství mě naplňuje a připadám si dokonalá a smyslná,“ prohlásila Thália.
Superštíhlá zpěvačka a herecká hvězda mexických telenovel se taky nechala slyšet, že je naprosto spokojená se svou zakulacenou postavou, a naopak se těší, že bude dál přibírat...

ZDROJ : SUPER.CZ

Posted on 28 Jun 2007 by Maybell
EL SEXTO SENTIDO RELOADED
Ciao :)) na zahraniční stránce mp3passion.net jsem natrefila na odkaz ke stažení alba"El sexto sentido reloaded" Ráda bych se s vámi o něj podělila, takže stahujte kliknutím na tento odkaz :

EL SEXTO SENTIDO RELOADED - DOWNLOAD (91 MB) 

je tam i více alb :)) stačí se jen mrknout :P

Posted on 28 Jun 2007 by Maybell
JACOB & CO  PROMO FOTKY + 1 NEW!
Ahojte! Přidala jsem o5 nějaké fotečky, tentokrát promo fotky ke kolekci Jacob & CO...tři jsou starší a  první je zbrusu nová, tak se mrkněte :))

Posted on 28 Jun 2007 by Maybell
ORGULLOSAMENTE LATINO 2007 - voting!
Hlasujte pro Thalíu na "ORGULLOSAMENTE LATINO 2007" v těchto kategoriích: Solista Latina del Ańo
Video Latino Del Ańo
Cancion Latina del Ańo
Disco Latino del Ańo

Hlasovat můžete kliknutím ZDE , nebo na boční obrázek :))

Posted on 27 Jun 2007 by Maybell
PHOTOSHOTS - REGRESA A MÍ (ON THE SET)
Přidala jsem nové fotečky,které jste možná ještě neviděli - Regresa a mí On the set Shoots!

Posted on 21 Jun 2007 by Maybell
2. ČÁST PŘEKLADU HOLA!MÉXICO
Objevila se druhá část rozhovoru, který jsem přeložila. Pokud tě zajímají další informace ohledně těhotenství, její rodiny a vztahů tak čti dál kliknutím ZDE :))
Posted on 21 Jun 2007 by Maybell
PŘEKLAD Z ČASOPISU HOLA!MÉXICO - THALÍA BUDE MATKOU HOLČIČKY!
Právě jsem přeložila zbrusu nový rozhovor z časopisu Hola! México.Z něj se můžeš dočíst vše o jejím těhotenství, jak probíhá, jak se cítí, a jaká byla reakce, když se dozvěděla že čeká dítě.To vše najdeš kliknutím ZDE nebo na boční obrázek :))
Posted on 16 Jun 2007 by Maybell
Fotogalerie
Ve fotogalerii jsem vytvořila nové album, které se bude věnovat pouze fotkám z těhotenství Thalíe :)) už jsem přidala několik kvalitních foteček, tak se mrkni :))

Posted on 13 Jun 2007 by Maybell
SCANY - HOLA! MÉXICO
Přidávám nejnovější scany z časopisu Hola! México, který informuje o těhotenství Thalíe. Podle nových informací by se děťátko mělo narodit už na podzim a měla by to být holčička. Na fotkách už jde poznat, že má Thalía docela velké břicho :))  vypadá na nich překrásně a těhotenství jí sluší. Jde vidět že si ho užívá :))

Credit: Za scany moc děkuju stránce thalia-online.net 

Posted on 13 Jun 2007 by Maybell
UKÁZKA OBLÁLKY ČASOPISU !HOLA! méxico
No není nádherná ? :-*

Posted on 12 Jun 2007 by Maybell
VELKÁ NOVINKA : K mottolovým přiletí čáp! thalía je těhotná!
Myslím, že bylo už sebevíce jasné, že se to v nejbližší době stane :)) Konečně se Thalía dočká svého vysněného prvního dítěte.Je už potvrzeno, že první děťátko se narodí už za několik málo měsíců.Její těhotenství jde velmi dobře.Thalía je zdravá, hodně veselá a energická jako vždy.Těhotenství potvrzuje také mexický časopis Hola! México a taky Hola! španělská a americká verze.Není pochyb, že dnešek je nejšťastnější den pro všechny příznivce Thalíe!Blahopřejeme celé rodině!!  -- Piště svá přání a nározy do TagBoardu! :))
Posted on 12 Jun 2007 by Maybell
další FOTKY Z PROPAGACE  "tHALÍA:bEAUTY!" 
Dodala jsem další dvě nádherné fotečky :)))

 

Posted on 07 Jun 2007 by Maybell
FOTKY Z PROPAGACE KNIHY "tHALÍA:bEAUTY!" 
Před dvěma dny ( 2.června 2007), Thalia mluvila a podepisovala autogramy v domě Chronicle Books  lokalizovaný kolem konvenčního centra "Jacob Javits" v  New York City. Tato událost dala Thalíi  příležitost hovořit  o její nové knize, "Thalia: Beauty!". Klikni dole na fotky a vstup do galerie! Thalíi to moc slušelo! :)) Enjoy it!

Posted on 04 Jun 2007 by Maybell
bookexpo america - new york city, june 2. 2007
V sobotu,2.června 2007 v 2.30PM bude Thalía rozdávat autogramy v Chronical Books uvnitř Jacob Javis centra.Hlavním cílem je propagace nové knihy "Thalía : Lessons in Lipgloss and Hapiness" Bude to pouze soukromá událost bez tisku, ale Thalía by tam ráda viděla své fanoušky a rozdávala jim autogramy..pro ty, co se chtějí zúčastnit této akce je řečeno : "Přijďte včas, protože Thalíin čas je trochu omezený.A určitě kvůli tomu o ní nechcete přijít!! :))
Posted on 30 May 2007 by Maybell
PREMIOS terra 2007! vote...
Thalía má nominaci na Premios Terra 2007! Momentálně má nejvíce hlasů - cca 58,14 % ! Takže pokud jí chceš udržet na špičce hlasuj ZDE !! :))
Posted on 30 May 2007 by Maybell
NOVÁ DESKA - ODLOŽENO!
Dlouho očekávané vydání nové desky se bohužel odložilo. Nový termín je mezi lednem a březnem roku 2008
Posted on 30 May 2007 by Maybell
NO ME ENSENASTE - LIVE AT LATIN GRAMMYS 2002 !
Přidala jsem nové video ke stažení : 

Posted on 23 May 2007 by Maybell
NOVÁ FOTKA
Objevila se další nová fotka ke knize " !Belleza! : Lessons in Lipgloss and Happiness " je opravdu nádherná! :))

Posted on 23 May 2007 by Maybell
NEW AVATARS...
Hola! Nudila jsem se...tak jsem vyrobila nějakou grafičku...celkem pět avatarů...kliknutím si je prohlédni..

 

Posted on 20 May 2007 by Maybell
THALIA :  !Belleza! : Lessons in Lipgloss and Happiness
Na serveru amazon.com se objevila jedna z obálek o její nové knize, která má letos vyjít.Klikni SEM pro více informací.BTW je to opravdu krásná fotka, klikni na obrázek pro její zvětšení :))

Posted on 17 May 2007 by Maybell
NOVÁ TOP AFFILIATES!! and...mensi omluva o:-)
Heya! Takže vám chci představit novou skvělou TOP AFFILIATES "ULTIMATE-ASHLEE.NET" která si tento web vybrala jako další top affiliates...mno mám z toho radost :)) určitě navštiv ... 

Taky bych se chtěla omluvit za skoro žádné aktualizace za poslední dobu, nějak není čas kvůli škole...konec roku se blíží...však to sami znááte.S Thalis nejsou momentálně žádné novinky, takže není skoro co přidávat.Jako většina říká "chtělo by to new cedlo" ! Snad se dočkáme, a doufááám že bude mega hruubéé :P ! ...snad zítra vyjde čas na nějakou tu aktuálku! Takzhe zatíím bye! :-*

Posted on 15 May 2007 by Maybell
NEW KARAOKES!
Dneska tu mám update pro všechny milovníky karaoke! Do sekce Instrumentals & Karaokes jsem přidala několik mptrojek typu Seduccion,Un Alma sentenciada, Regresa a mi, No me Ensenaste a další :)) za všechny moc děkuju lukasith! ještě jednou velký dík :) čeknout je můžeš kliknutím ZDE ,tak si to náležitě užij :P ..příště se dočkáte určitě dalších!
Posted on 06 May 2007 by Maybell
SOTM KVĚTNA!
Po dlouhém vybírání jsem konečně vybrala web ... pro více infa klikni na obrázek :P

Posted on 05 May 2007 by Maybell
BRIAN DOBEN PHOTOSHOT
Thalia nafotila nový photoshot - by Brian Doben

Posted on 05 May 2007 by Maybell
NOVÝ AWARD!!
T-S.latin.cz vyhrála další award! Moc děkuju skvělé webmiss LUCIFRID a super webu http://lucifrid.com  za krásnou cenu! Moc potěšila a vážím si jí. Kliknutím vlevo na obrázek si cenu prohlédni.

 

Posted on 05 May 2007 by Maybell
NOVÁ FOTKA - PHOTOSHOT!
Do galerie jsem přidala exkluzivní photoshot z "Los 50 + Bellos  de People en Espanol" ..moc krásná fotka...podívej se kliknutím níže :)) thanks to MelinaFan!

Posted on 30 Apr 2007 by Maybell
VH1 - ROCK BODIES!
Přidávám jedno exkluzivní video z reportáže VH1 - Rock Bodies, kde Thalía cvičí jógu a šplhá po skále..klikni na obr. a stáhni :)

Posted on 25 Apr 2007 by Maybell
INSTRUMENTALS
Po nějaké době nečastých aktualizací přidávám pár Instrumentálek - Vueltas En El Aire, Tu y yo & I want you...Vueltas En El Aire je hodně zajímavá, takže určitě stáhněte...kliknutím sem!
Posted on 25 Apr 2007 by Maybell
DEN THALÍE!
Chci jen připomenout, že dnes je pro Thalíi slavný den! 25.dubna se totiž slaví v Los Angeles "Den Thalíe" ...určitě bude náležitě oslaven :))
Posted on 25 Apr 2007 by Maybell
AVATARS !
Achooy! Dneska přidávám pro změnu nějakou grafiku...tak mrkněte :))

Posted on 19 Apr 2007 by Maybell
THALÍA & TOMMY SI KOUPILI NOVÝ DŮM! 
Jedná se o vysokou budovu v New Yorku. Podle zpráv z fora Thalia.com Thalia a Tommy prodali jejich dům na 5th Avenue a koupili tento, někde v centru New Yorku, nejspíše v Manhatannu.Pronájem apartmánu stojí 30 000 dolarů na měsíc.Další informace se dozvíte v dalších aktualizacích.Klikni vedle na fotku pro zvětšení :)

 

Posted on 18 Apr 2007 by Maybell
TRACKLIST NOVÉHO ALBA! 
Na oficiálním fóru Thalia.com se objevil v jednom tématu pravděpodobný tracklist nového CD, které by se mělo jmenovat "Love Revolution" ..bohužel není zcela ověřené, že je tracklist oficiální.Tady je :

1. Lo Quiero
2. El Tiempo Es Nuestro
3. Vivirás Sin Mi
4. Love Revolution
5. Más De Ti
6. No regreses
7. Atracción
8. Hoy Es El Momento
9. Con Las Luces Apagadas
10. Nunca Te Esperé
11. Lo Quiero (Thecno Remix)
12. Love Revolution (Trance)
13. Atracción (Rithm Metal Remix)

Posted on 18 Apr 2007 by Maybell
THALÍA NAKUPOVALA VĚCI PRO MIMINKO
Podle nejnovějších zpráv, mexická superhvězda Thalía a hudební magnát Tommy Motola očekávají v brzké době dítě.Thalía byla tento týden viděna spolu s její matkou Yolandou v jednom obchodě s oblečením a hračkami pro dítě.Koupila pouze dětský kolotoč za 89 dolarů.Pokud se vše podaří, bylo by to Tommyho třetí dítě, z předešlého manželství má již dvě, Michaela a Sarah. [zdroj: thalia-online.net]
Posted on 16 Apr 2007 by Maybell
HAPPY EASTER!!

Posted on 08 Apr 2007 by Maybell
THALÍA v restauraci malacuso, miami.
Thalía byla spatřena se svou skupinkou přátel a manželem Tommym v italské restauraci Malacuso,Miami.Spolu s přáteli Howardem Sternem a jeho přítelkyní Beth Ostrosky, proslulým zpěvákem Billym Joelem s manželnou Katie Lee Joel připravovali večeři za spolupráce šéfkuchaře Michaela D'Andrea.Při rozhovoru s Thalíi poblahopřál Howard Stern za její rádiový program Thalía Conexion Show a přál tisíce úspěchů. Pár fotek ->

  

Posted on 08 Apr 2007 by Maybell
SOTM OF APRIL
Vybrala jsem další krásnou SOTM měsíce dubna...stal se jí web JESS-ALBA.NET - klikni na obrázek a dočteš se více.. :))

   

Posted on 05 Apr 2007 by Maybell
I WANT YOU & BABY I'M IN LOVE [LIVE GOOD MORNING AMERICA 2003]
Dear Thaly-fans! Uploadovala jsem dvě nová videa v sekci Live ... so check them! :))

   

Posted on 03 Apr 2007 by Maybell
MAKING THE PEOPLE PHOTOSHOTS
Hojte! Přidala jsem video z focení a menšího rozhovoru pro časopis People... so enjoy 

   

Posted on 1 Apr 2007 by Maybell
SCANS - PEOPLE EN ESPANOL
Hi Thaly-fans! Přidala jsem několik HQ scanů z časopisu People, který právě vyšel, za fotky děkuji webu thalia-online.net :)) 

Posted on 30 Mar 2007 by Maybell
THALÍA PŘIPRAVUJE NOVOU DESKU!
Mexická bohyně právě začíná pracovat na nové desce, sbírá potřebné materiály.Obě alba budou dostupné koncem tohoto roku.Budou anglická a španělská.Na španělském albu bude pracovat se známým producentem Emiliem Estefanem, který pracuje s umělci jako Marc Anthony, Julio Iglesias, Shakira, Chayanne a další.Jako vždy, Thalía použije různé hudební mixy - hip hop, balada, dance, rock a trochu elektronické hudby, která dá albu potřebný nádech.

Nový singl? Na fóru Thalia.Com jsem si přečetla novinku, že by měla Thalía spolupracovat s Baby Bash na songu "Tell me what you want"..bohužel se neví, jestli je to oficiální.Takže si počkáme :)) Baby Bash jsou známí například písničkou "Suga Suga" nebo duetem s Akonem "I'm back" ...pokud chceš více o této skupině klikni sem

Posted on 28 Mar 2007 by Maybell
THALÍA IN - PEOPLE IN ESPANOL MAGAZINE
Thalía : "letos se stanu matkou"
Mexická superhvězda plánuje mateřství!Prozradila v rozhovoru pro časopis People en Espaňol.Letos mi bude už 36 let a nechci promarnit šanci, dokud můžu mít děti,Tommy očekává syna,pokud se podaří.
Další informace vám připravím po vydání časopisu, až se objeví celý rozhovor :)) Přináším aspoň novou fotečku, která se v článku objevila.Klikni na oba obrázky pro zobrazení.
Posted on 28 Mar 2007 by Maybell
VISION EXPO - HQ
Přidala jsem nových 10 fotek z akce Vision Expo - HQ version ...so lovely :) 

Posted on 28 Mar 2007 by Maybell
VISION EXPO & GORDO Y LA FACA - PEOPLE EN ESPANOL MAGAZINE (VIDEOS)
Ahoj po dlouhé době :)) Přidávám tři nová videa z promo akce Vision Expo a zbrusu novou reportáž jak Thalía fotí nové photoshoty pro známý časopis People en Espanol, který má vyjít jako dubnové číslo.Photoshoty budou určitě úžasné, už podle videa je jasné :))..Stačí kliknout na ukázky dole - youtube.

Posted on 28 Mar 2007 by Maybell
Thalia Appearance at Vision Expo East to Promote Her 2007 Eyewear and Sunwear Collections
Thalia předváděla 23/03 v New Yorku novou kolekci brýlí pro Kenmark před Jacob K. Javits Centrem.Klikni níže a omrkni jak to Thalis slušelo :))

Posted on 24 Mar 2007 by Maybell
NEW PHOTOS OF THALIA EYEWEAR COLLECTION 2007
Na netu se objevily další tři fotky k této kolekci ...

Posted on 24 Mar 2007 by Maybell
THALÍA NAPSALA SONG PRO JLo!
Thalía se znovu projevila jako skladatelka.Napsala úžasnou píseň pro Jennifer Lopez - Me haces falta. Kliknutím na tento odkaz si můžeš song stáhnout!
Komentáře můžeš psát do Tag Boardu, jak tě píseň zaujala.
Posted on 23 Mar 2007 by Maybell
VOTE FOR THALÍA - PREMIOS JUVENTUD 2007!!
Podpořte Thalíu v tradičním předáváním cen Premios Juventud 2007! Je nominovaná v těchto kategoriích
*Música
La combinación perfecta = NO NO NO
Voz del momento = THALIA
La más pegajosa = NO NO NO
Me muero sin ese CD = SEXTO SENTIDO RELOADED
Canción corta-venas = NO NO NO
Mi artista pop = THALIA
Mi video favorito = NO NO NO
*Cultura Pop
Mi ídolo es = THALIA
*Imagen y moda
Quiero vestir como ella = THALIA
Chica que me quita el sueńo = THALIA
->> hlasovat můžeš kliknutím zde VOTE/HLASUJTE - pozn. musíte být zaregistrovaní na serveru Univision.com, pokud nejste klikněte SEM a napravte to, jinak nemůžete hlasovat.

+ Nová sekce VOTE FOR THALÍA - určitě pro ní hlasuj!

Posted on 23 Mar 2007 by Maybell
INTERVIEW TO CHRISTINA HOAG!
Thalía patří k těm, co dělají skoro všechno - je herečkou,zpěvačkou,skladatelkou, business ženou.Dnes 35 letá Mexická celebrita premiérově představuje rádiovou show Thalía Radio Show na ABC Radio Networks ve španělštině, v jižní Floridě,Miami (8 a.m., WRMA-FM Romance 106.7) a jiných Hispánských obchodních klíčů.Jedná se o dvou hodinový program, který je určený pro fanoušky a hispánské posluchače.Obchod, mající cenu asi 5 milionů dolarů, je zatím poslední z jejích obchodních uskutečnění, které nese její jméno - Thalía. Má Eyewear - kolekce brýlí pro Kenmark Group a také bonbónovou linii, se společností Hershey's.V minulosti měla svůj vlastní časopis s Americkými Médii a kolekce oblečení s Kmart.Rádio, ačkoliv, se může stát riskantnějším. Někteří zpěváci jsou dobří jako hosté, jako rocker Alice Cooper nebo Ted Nugent. Jiní likvidují "bombami" jako David Lee Roth."Rádio je tvrdši, než se zdá" říká Tom Taylor, editor Radio M/Street , průmyslový informační bulletin."Ale myslím si, že šance Thalíe jsou velmi dobré" dodal. "Je to víkendová show,je to světlo,lidé budou horliví na to, co ona řekne.Miami Herald si po tom, co skončila její startovací show ABC Radia ve studiu v Miami odchytil Thalíu a zpovídal ji. V celém rozhovoru se také dozvíš, co Thalía plánuje na tento rok a jak přišla k její show v rádiu....Jak Thalía odpovídala na otázky se dozvíš klidnutím sem [CELÝ TEXT]
Posted on 20 Mar 2007 by Maybell
THALÍA NA KONCERTĚ JUSTINA TIMBERLAKA!
Thalía byla přistižena 9. února jak přijíždí na koncert Justina Timberlaka v Madison Square Garden, New Yorku. Sotva si vyjde někam ven, hned se ocitne před fotoaparáty.Z fotek jde usoudit, že se moc fotit nechtěla :)) více níže.. (za fotky děkuji thalia-online.net)

Posted on 19 Mar 2007 by Maybell
MEDIA CENTER / DESIGN
Hi all :-* ..Media Center má nový kabátek :)) určitě potřeboval změnu.Jinak přibyly dvě nové sekce - do Videí - Youtube & Conexion Radio Show do Audií. Najdete tam pár videí z Konference Thalía Conexion a taky asi dvouhodinový záznam z vysílání Thalía Conexion Radio Show, za které moc děkuju NuestraThalia blogu :-* tak si to užijte! ...
Posted on 19 Mar 2007 by Maybell
MIX OF PHOTOS!
Dneska mám nějakou aktualizovací náladu..lol ! Přidala jsem MIX asi 85 různých fotek, které se nedaly nikde zařadit...takže klikni dole na pár ukázek a užij si brouzdání fotkama.. :-*

Posted on 17 Mar 2007 by Maybell
KNIHA O KRÁSE VYJDE V ŘÍJNU & NOVÉ ALBUM V DOHLEDU!
Thalía prozradila v jednom rozhovoru Christiny Hoang, která ji zpovídala : Plánuju nové album, bude anglické a španělské. Ale v tomto samém čase vyjde i kniha o kráse.Budu pracovat s nejlepšími maskéry a stylisty.Vezmu si od každého něco.Všechno by mělo přijít už letos v říjnu.

(pozn. do října je ještě dlouho, nemyslíte ?:( ..)

Posted on 17 Mar 2007 by Maybell
LATIN GRAMMY 2003 /ARRIVALS / HQ
Hi Thaly-fans! S Thaly se zatím nedějí žádné novinky, tak vám sem házím nějaké HQ fotky... :))

Posted on 17 Mar 2007 by Maybell
WALLPAPER
Hi all ! Přidávám jeden nový wall....tak si ozdob svou plošku :))

Posted on 14 Mar 2007 by Maybell
BEHIND THE SCENES - PREMIO LO NUESTRO 2003
Hi Thaly-fans! :) Přidávám nové video ..just check it out

Posted on 11 Mar 2007 by Maybell
INTERACTION UPDATES
Právě jsem zaktualizovala INTERACT, takže hodnoť...hlasuj!! right now :
Best Hair
Best Outfit
Best Person for a duet
Módní policie / fashion policy
Hot or Not (new)
Posted on 10 Mar 2007 by Maybell
NOVÉ FOTKY
Hi Thaly-fans! Dnes jsem dodala pár nových HQ z konference Radio Show a taky novou fotku Thalíe & Tommyho před restaurací DaSilvano v New Yorku.Stačí kliknout na obrázky níže.

Posted on 10 Mar 2007 by Maybell
THE CONEXION THALÍA RADIO SHOW CONFERENCE (ABC) , MARCH,6
Přidala jsem exkluzivní fotografie z konference "ABC radio networks" s Thalíi a jejími partnery pro její novou show v rádiu.Jde o show, kterou bude moderovat sama Thalía a může tak být i v kontaktu s fanoušky. Určitě bude mít velký úspěch.Na konferenci se objevila s Tommym a taky s jejím psím mazlíčkem Ghostem (Suzy-Q).Celá show se uskutečnila 6/3/07 a Thalía tam vypadala ohromě,byla přímo okouzlující.Dole můžeš vidět exkluzivní HQ a MQ fotky a taky dvě videa z youtube! 
 THALÍA CONFERENCE 1 l WATCH 
THALÍA CONFERENCE 2 l WATCH
 
HQ GALLERY
MQ GALLERY
Posted on 08 Mar 2007 by Maybell
2 NOVÉ PHOTOSHOTY!
Na netu se objevily další dva photoshoty od Gabrielly Saavedry. Jeden je zbrusu nový a ten druhý je HQ verze :)) so check them

Posted on 08 Mar 2007 by Maybell
ZPRÁVA OD THALÍE!
Jako vždy, nejlepší fanoušci na světě!
Dnes, po její tiskové konferenci, Thalía komentovala fanoušky : "okouzlené tváře, které mě dnes spatřily byli zástupci oficiálního klubu fanoušků Mundo de Cristal Lorena, Ivan a Armando, mezi dalšími, kteří navštívili konferenci v reprezentaci všech členů MDC celosvětově"
Jeden z nich , Armando, se ke mě přiblížil a nenápadně se mi sdělil, že moje show v rádiu bude úspěšná jako já.Pravdou je, že plánuju dát ze sebe co nejvíce a užívat si každý moment v rozhlase.
Chci vám poděkovat za to, že budete mými fanoušky i v dalších časech. Jste můj celý styl života a jsem na to hrdá.Nikdy nepřestaňte být tak cenní a ohromující jací jste dosud.Je tak báječné cítit, jak jsem vámi milována..jinak, tyto roky budou plná překvapení a doufám, že se na ně těšíte stejně jako já.
Miluji vás
                  Thalía
 
(pozn. je úžasná :-* , We love you Thaly too!!)
Posted on 08 Mar 2007 by Maybell
NEW AVATARS & NOTES
Hi all Thaly-fans! ááá... jsem blázen do grafiky :D vyrobila jsem dalších 7 avatarů..klikni na obrázky a omrkni!

*NOTE-> Bohužel další stránka přibyla do Black Listu..více ZDE
*Prosím podpořte tento web v jednom z nejlepších toplistů :) díky moc :-*
 
Posted on 05 Mar 2007 by Maybell
SOTM OF MARCH 2007
Ahoj všem! Jelikož je březen, vybrala jsem další web jako Site of the month of March! Po dlouhém rozhodování jsem vybrala začínající web o kanadské zpěvačce Nelly Furtado.Kliknutím na obrázek si můžeš přečíst proč...just continue..

*Later -> Právě jsem hodina do Galerie nový HEADER! Chtělo to prostě změnu -> CLICK HERE ! :))

Posted on 03 Mar 2007 by Maybell
MEDIA CENTER UPDATE!
Hi all Thaly-fans! :) Už celé dva dny nahrávám videa, která nebyla momentálně dostupná v MEDIA CENTRU.Nyní jsem obnovila (re-up) všechna videa, takže můžete nenasytně stahovat :D ...jde hlavně o sekce Performaces,Live,Commercial a Interview, a speciálně v "Interview" jsem uploadovala DVD z roku 2003 takže určitě stáhni :) Do obnovených sekcí se dostaneš kliknutím na obrázky níže :) přeju příjemnou zábavu při stahování :)

Jinak do Top Affiliates přibyla jedná krásná stránka o populární zpěvačce Nelly Furtado! ..so check it out :)

Posted on 02 Mar 2007 by Maybell
NOVÉ AVATARY
Hi Thaly-fans! :)) Vyrobila jsem 4 nové avatary..check them!

Posted on 01 Mar 2007 by Maybell
NOVÁ REKLAMA NA PRODUKT HERSHEY'S - ICEBREAKERS!
Na netu se objevila nová reklama na výrobek Hershey's - Icebreakers!Reklama se vysílá po celém USA a jako premiérově se v klipu objevila i Thalíina čivava GHOST (SUZY Q)...klikni dole na obrázek a prostě stáhni :)

Posted on 28 Feb 2007 by Maybell
THALÍA & TOMMY V ITALSKÉ RESTAURACI PATSY'S (NEW YORK)
Thalía a její manžel Tommy Mottola se byli spatřeni v Italské newyorské restauraci Patsy's!Na fotce si můžeš všimnout že muž napravo od Thaly má její autogram na tričku :D

*NOTE -> Vytvořila jsem novou sekci "THALÍA'S CARS" kde se dozvíš jaké auta Thalía vlastní, stačí kliknout ZDE !

Posted on 27 Feb 2007 by Maybell
AMAR SIN SER AMADA (BILLBOARD LATIN MUSIC AWARDS 2005) - PHOTOGALLERY
Hi all! Přidala jsem HQ fotky z vystoupení na Billboard Latin Music Awards 2005 (Amar sin ser amada) ..

Posted on 26 Feb 2007 by Maybell
A QUIEN LE IMPORTA - LIVE LATIN GRAMMY 2003
Hi! Dneska přidávám jedno Live video ke stažení :)) nenechte si ujííít...

*NOTE -> Pokud jste si nevšimli, v sekci Site se objevil Black List! Bohužel, ač nerada jsem ho musela založit z důvodu kopírování jedné zahraniční stránky (fora) ..pokud tě zajímá více klikni ZDE

Posted on 25 Feb 2007 by Maybell
NEW BLENDS!
Hi all! Přidala jsem čtyři nové blendy, které jsem vyrobila, protože grafiky se mi tu zdá fakt málo :)) doufám že se budou hodit! :))

Posted on 23 Feb 2007 by Maybell
THALÍA SE NEZÚČASTNILA PŘEDÁVÁNÍ CEN PREMIO LO NUESTRO 2007, ALE VYHRÁLA!
Thalía se bohužel nedostavila na letošní tradiční předávání cen Premio lo nuestro 2007! Důvod, proč se nedostavila, je zatím neznámý.Je to velká škoda, mohla se stát hvězdou večera a okouzlit publikum jako každoročně živě zpívanou písní.Všem tam moc chyběla.

Jedinou dobrou zprávou je, že vyhrála spolu s Anthoym ze skupiny Aventura cenu za nejlepší píseň roku "No No No" ..kliknutím sem to můžeš vidět

Posted on 23 Feb 2007 by Maybell
PHOTOSHOT - GABRIELA SAAVEDRA (LIBRO DE THALÍA)
Na netu se objevila nová fotka Thalíe.Je součástí její knihy o kráse (Libro de Thalía),která má pravděpodobně již letos vyjít ..stačí kliknout na fotku dole...nevěděla jsem kam jí zařadit,tak jsem ji dala do Photoshotů, Photo by : Gabriela Saavedra.

Posted on 21 Feb 2007 by Maybell
NEW MP3'S
Ahojte! Jelikož s Thalíi nejsou momentálně žádné novinky, tak přidávám několik LIVE MP3's ! ..které si můžeš stáhnout kliknutím ZDE ...
Posted on 21 Feb 2007 by Maybell
GLAMOUR & TV STORY PHOTOS
Hii :)) Přidala jsem několik nových fotek z časopisů

Posted on 20 Feb 2007 by Maybell
NOVÝ LAYOUT!
Hi guys! Pracně jsem pro vás vyrobila nový layout :)) trochu jsem experimentovala - je to takový mix tmavší růžové a světle šedé barvy...nese jméno GLAMOROUS THALY, myslím si, že to je jeden z nejlepších layoutů co jsem pro tento web vyrobila, proto i ten okouzlující název :)) doufám že se líbí..komentáře přivítám v CHATU (nalevo) ... xoxo Maybell
Posted on 17 Feb 2007 by Maybell

starší novinky 1

TOPlist