THALÍA POPRVÉ V TOMTO ROCE!
24. března 2008 se Thalía konečně po dlouhé době vrátí na veřejnost! V tento den se uskuteční právě 1. výroční pořadu "Conexión Thalía" v přímém přenosu z Times Square, New York.Bude se jednat o nějaký program, který sama Thalía připravila. Doufejme, že se objeví i na Live 8 latino 29.3. =) ... (za novinku díky tee1-bee1)
Posted on 02 Mar 2008 by Maybell
MICHAEL SOFRONSKI PHOTOSHOT!
Přináším další  exkluzivní photoshot! =)

Posted on 02 Mar 2008 by Maybell
ANTHONY CUTAJAR PHOTOSHOT!
Přináším exkluzivní photoshot od fotografa Anthonyho Cutajara v HQ kvalitě.

Posted on 02 Mar 2008 by Maybell
THALÍA PŘIPRAVUJE COMEBACK!
Pár měsíců po narození malé Sabriny Sakae, nyní 4 měsíční holčičky, mexická hvězda Thalía připravuje návrat k hudbě. Thalía se v jejím rádiovém pořadu "Conexión Thalía" vyjádřila, že Sabrina je její velkou inspirací a díky ní napsala několik písní, které se objeví na novém nadcházejícím albu.Její poslední publikovaná práce bylo album "El sexto sentido" v roce 2005.
Posted on 02 Mar 2008 by Maybell
Aspen 2004 "funky hat"
Právě jsem přidala legrační fotky z Aspenu v roce 2004. Thalía vypadá v té čepici roztomile :)

Posted on 17 Feb 2008 by Maybell
ALBUM UŽ V ČERVNU!
Mezi novými projekty, které Thalía již oznámila, obsahují i nové španělské album, které bude k dostání v půlce června tohoto roku. "Ladíme už poslední detaily a spolupracujeme opět s Estefanem, samozřejmě jako vždy je to plné dobrodružství" řekla zpěvačka. Thalía také plánuje překvapení na konec roku "překvapím celou mou tvrdou veřejnost albem v angličtině" dodala.
Posted on 16 Feb 2008 by Maybell
cantando por un sueno..
Přináším exkluzivně videoklip "Cantando por un sueno" v perfektní M2V kvalitě. Stahujte níže =)

Posted on 16 Feb 2008 by Maybell
NEW AVATARS!
Aby jste měli zase nějaký ten nový obrázek do fóra, vytvořila jsem 12 nových avatarů =) doufám, že se budou hodit.. více najdete kliknutím ZDE...

Posted on 14 Feb 2008 by Maybell
NOVÁ VIDEA!
Nahrála jsem několik nových videí + 2 nová (rozhovor v 40 TV Espana & prezentace alba Arrasando v Telemusica)..a obnovila jsem 2 reklamy...více zde..

Posted on 14 Feb 2008 by Maybell
SLAVÍME 3 ROKY S VÁMI! =)
Tento měsíc to bude přesně 3 roky od existence největšího českého webu o této hvězdě. Za celou dobu prošel několika četnými změnami, vylepšeními a taky postupným rozrůstáním. Získal si i své fanoušky a časté návštěvníky, taky díky za všechnu podporu na fóru (link) a taky za návštěvnosti. Přesáhli jsme 76 000 návštěv a denně sem nakoukne přes 130 lidí..někdy je to i 150 :) doufám, že v dalších letech, pokud budeme nadále existovat web získá ještě více fanoušků.

Posted on 13 Feb 2008 by Maybell
DAVID O. MARLOW PHOTOshot
Nový photoshot pohádkového ranče T&T v Coloradu (Aspen) =) ..thx to melinafan

Posted on 03 Feb 2008 by Maybell
Thalía vyhrála v YALSA Awards!
Thaliina kniha "Thalía: Beauty!" dostane své první uznání v YALSA AWARDS 2008 Quick Picks for Reluctant Young Adult Readers. Blahopřejeme! 
Posted on 03 Feb 2008 by Maybell
PREMIO LO NUESTRO 2008
Každoroční předávání cen Premio Lo Nuestro se uskuteční 21. února 2008. Thalía bohužel není nominovaná v žádné z kategorií, kvůli žádným hudebním aktivitám v roce 2007. Doufejme tedy, že se na této ceremonii objeví. Jedinou podporou v této soutěži je hlasovnání v anketě na úvodní stránce - "Quién hace mejor dueto?" ve výběru je Thalía & Aventura. Zatím vede, tak hlasujte - vOTE..vOTE..vOTE!!
Posted on 03 Feb 2008 by Maybell
NEJVÍC SEXY A NEJVÍC INTELIGENTNÍ ŽENA ROKU 2007!!
Podle průzkumu TV kanálu "Fashion TV" je mexická zpěvačka Thalía nejvíce sexy a inteligentní ženou roku 2007. S 75% rozdílem dalších zpěváků je také nejelegantnější ženou roku 2007. Rozdrtila tak další slavné zpěváky,zpěvačky a další osobnosti a vůdce na světě s 85 % v hlasování! Velký aplaus pro Thalii!
Posted on 03 Feb 2008 by Maybell
Limitovaná edice "holidays 2007" - "fiestas 2007"
Thalía představila novou kolekci triček Fiestas, na konec roku 2007. Černá dámská a pánská trička jsou zdobená motivy dětí s andělskými křídly, také tvary přípitkových skleniček, další třeba Newborn Star Baby. Jsou speciálně navržená pro Silvestrovskou párty. Ceny se pohybují mezi 19.99 až do 31.99 dolarů (spolu s tričkem zakoupíte i kšiltovku). Trička a motivy si můžeš prohlédnout níže :

:: Nakupovat můžete v THALIASTORE.COM ::

Posted on 03 Feb 2008 by Maybell
EXTRA GALLERY UPDATE =)
Do galerie jsem přidala hromadu fotek, stačí si vybrat z odkazu =)
Promo Albums:
El Sexto Sentido
Greatest Hits
On The Set:
Un Alma Sentenciada
Commercial
La Dulcería Thalía - Hershey's promo
Apperances:
Thalía on Ports 1961 Olympus Fashion Week Spring
Thalia on Roberto Cavalli & Tinsley Mortimer Celebrate
Thalía on Luca Luca Olympus Fashion Week Spring (HQ)
Thalía at Vera Wang Fashion Show (NQ)
Thalía at Vera Wang Fashion Show (HQ)
Photoshoty:
Bob Frame (2004)
Posted on 18 Jan 2008 by Maybell
NEW MEDIA.. =)
Aooj =) Trochu jsem zaktualizovala média, přidala jsem dvě videa do sekce Other & Live Performaces, pak několik nových mptrojek zařazených do Remixů, Live's & CD hudby. Tak si to užijte...
Posted on 17 Jan 2008 by Maybell
NOVĚ POTVRZENÉ INFORMACE!
Ve včerejším vydání rádiového pořadu Conexión Thalía (44), Thalía potvrdila, že letos určitě vydá nové album. První singl by měl vyjít v dubnu nebo květnu a bude to duet. Celé album by mělo vyjít v červnu nebo červenci.A jako další "bonbónek" novou knihu, která bude o jejím těhotenství a bude obsahovat fotky v průběhu těhotenství, které ještě nebyly nikde zveřejněny. Máme se teda na co těšit!! :)
Posted on 13 Jan 2008 by Maybell
nový photoshot Xaviera lambourse (1998)
Nová galerie fotek. Xavier Lambours Photoshot.

Posted on 13 Jan 2008 by Maybell
THALÍA V LIVE 8 LATINO!
Nadace ALAS (América Latina En Acción Solidaria) integrace pro umělce a podnikatele uskuteční festival Live 8 Latino 29.března 2008. Festival se uskuteční například v Buenos Aires, New Yorku, Madridu, Los Angeles, Mexiku, Miami, Rio De Janeiru a Bogotě. Vystoupí řada latino a nelatino umělců : Thalía, Zucchero, The Police, Aerosmith, U2, Lenny Kravitz, Nelly Furtado, Shakira, Enrique Iglesias, Ricky Martin, Aventura, Belinda, Gloria Estefan, Gloria Trevi, Jennifer Lopez, Daddy Yanke, David Bisbal, Alicia Keys, The Black Eyed Peas, Beyoncé, Jay-Z a tak dále...
Posted on 06 Jan 2008 by Maybell
ESTYLO PHOTOSHOT
Nová galerie fotek. Photoshoty pro časopis Estylo.

Posted on 06 Jan 2008 by Maybell
THALÍA BUDE MÍT NOVÉ SÍDLO!
Mexická zpěvačka Thalía by se mohla brzy dočkat nového sídla, kde bude trávit letní dovolené. Tommy právě kupuje luxusní sídlo v Dubai, ve Spojených Arabských emirátech.Sídlo je vybaveno šesti ložnicemi, sedmi koupelnami, dvěma bazény a kiny. Údajná cena se pohybuje kolem 3.6 milionů dolarů.
Posted on 06 Jan 2008 by Maybell
T-s.latin.cz exkluzivně! -> neznámý photoshot Coreye sipkina!
V Galerii si můžete prohlédnout krásný photoshot, nafocený Coreyem Sipkinem. Je to neznámý a nádherný shot, který určitě oceníte, velký dík patří opět Anet, která se právě snaží neznámé fotky objevit.

Posted on 03 Jan 2008 by Maybell
rekonstrukce médií...
Všichni vítejte v novém roce 2008! :) 

:: Zrušila jsem Media Center a místo něj jsem videa zařadila normálně do stránky, dostanete se tam stejně jako předtím - kliknutím na Media :) Většina linků tam byla prošlých, tak jsem vybrala jen ty aktivní a zařadila je do správných sekcí. Moc tam toho momentálně není, časem vše doplním :) V Hudbě v sekci Remixy jsem přidala jeden úplně nový remix Alguien Real a do sekce videa nové video, které najdete v Others z Victoria's Secret z roku 2005, kde Thalía pózuje fotografům :) tak si to užijte! :)

Posted on 03 Jan 2008 by Maybell
HAPPY NEW YEAR 2008 !!!!! MAKE FUN & PEACE & LOVE   ^_^

Posted on 30 Dec 2007 by Maybell
belleza je nominovaná na cenu!
Thalíina kniha Belleza je nominovaná na rok 2008 Young Adult Library Services Association (YALSA) Quick Picks for Reluctant Young Adult Readers List. Vítězové budou oznámeni ve Sdružení Amerických knižních asociací v lednu 2008.
Posted on 30 Dec 2007 by Maybell
Info o novém albu 2008! - NEOFICIÁLNÍ!
Katalog Promusicae právě vydal seznam vydání alb pro rok 2008. Thalía se objevila na straně 96. Bohužel není uvedena v EMI umělcích a tak je pravděpodobné že jejím novým vydavatelem bude Sony BMG.Prozatimní vydání alba je 5. listopad 2008. ( Hodně dlouhá doba, ale uvidíme, co z toho ještě vyleze xD ) >>KATALOG KE STAŽENÍ<<
Posted on 30 Dec 2007 by Maybell
CONEXIÓN THALÍA - SILVESTROVSKÁ PÁRTY NA KONEC ROKU V RÁDIU!
Thalía se rozhodla vydat speciální show na zakončení roku 2007 prostřednictvím rádia Conexión Thalía, která se uskuteční právě zítra - 31. prosince 2007.Pro nás Evropany a ty co se chtějí zúčastnit  by show měla začít v 10 hodin večer na kanále -> http://931amor.lamusica.com/
Posted on 30 Dec 2007 by Maybell
Tommy spatřen v aspenu!
Přesně v den Štědrého dne byl Tommy Mottola spatřen na procházce v Aspenu, ale bohužel ne po boku Thalíe jak měli zvykem, ta se starala o Sabrinu. Na videu, které si můžete prohlédnout níže zahlédnete i Thaliinu asistentku. >> PROHLÉDNOUT ZDE<<
Posted on 30 Dec 2007 by Maybell
KMART PROMO PHOTOSHOT 2003!
Tyto krásné fotky jsem dostala včera v emailu :) Opravdu mě moc potěšily, protože jsem je ještě nikdy předtím neviděla. Velký dík za ně patří Anet. Jsou to fotky z focení z roku 2003 pro Kmart. Opravdu nádherné tak se podívejte :) .....prosím nekopírovat!
 
Posted on 15 Dec 2007 by Maybell
SIGNATURES [NEW!]
Vytvořila jsem něco pro ty, kteří navštěvují fóra a chybí jim něco do podpisu na ozdobení :) nová sekce Signatures momentálně obsahuje 7 blendů, které jsem pro vás speciálně vytvořila (3 s Thalii a Sabrinou, 4 jen s Thalii)..Snad se budou hodit :) více níže..
 
Posted on 14 Dec 2007 by Maybell
Jesus carrero photoshot
Přidala jsem nové photoshoty se Sabrinou. Za fotky děkuji Meg. :)

Posted on 14 Dec 2007 by Maybell
GALLERY UPDATE!
Ať máte zase na co koukat tak jsem přidala několik PhotoShotů a jednu Backstage. Více kliknutím na thumbinaly.

Posted on 3 Dec 2007 by Maybell
THALÍA & TOMMY - SLAVÍ 7. VÝROČÍ!
Přesně dnes 2. prosince 2007 Thalía a Tommy slaví své 7. výročí svatby. Nyní i po 7 letech manželství slaví spolu s dcerou Sabrinou! Přejeme jim hodně lásky a štěstí v životě! Congratulations!Níže přání by me :)

Posted on 2 Dec 2007 by Maybell
OMG! BRITNEY SPEARS NOSÍ BRÝLE Z THALIINY KOLEKCE!!
Britney Spearsová byla spatřena, jak řídila auto a měla na sobě brýle z Thaliiny kolekce. Je to opravdu zajímavý důkaz, že Thalía má vliv svým talentem i na další celebrity. :D Důkazem je fotka níže...jinak velký aplaus pro Thalíi!!

Posted on 2 Dec 2007 by Maybell
EXCLUSIVE INTERVIEW! hOLA!MÉXICO
Tak! Konečně jsem přeložila tenhle pěkně dlouuuuuuhý rozhovor! Ale stálo to za to! :) V rozhovoru se detailně dočteš o průběhu porodu, jak vybírali Thalía a Tommy jméno, co říká celá rodina na nový přírustek do rodiny, jak se Thalía cítí a její další pocity...klikni níže pro zobrazení! :)

Exkluzivní rozhovor pro - Hola!México (November 2007)

Posted on 30 Nov 2007 by Maybell
Thalía & Sabrina - new photo!
Objevila další krásná fotka Thalíe & Sabriny, patří k photoshotu pro Hola!México. V galerii jsem vytvořila sekci Thalía & Sabrina, kde budu postupně dodávat nové fotky...za fotku díky melinafan..

Posted on 30 Nov 2007 by Maybell
VÍTE ŽE....
Thalía chodí na oficiální fórum Thalia.com ? :) Vystupuje tam pod přezdívkou Lady T a dokonce přispívá do témat a jedno dokonce založila..pokud tě zajímá její profil, stačí mrknout SEM! :)
Posted on 30 Nov 2007 by Maybell
"hijita mia" lullaby
Oficiální myspace Thalíe včera přidala na stránku ukolébavku "Hijita Mia" kterou Thalía zpívá Sabrině. Je to opravdu kráásné.....tak si určitě stáhněte :)

HIJITA MIA - DOWNLOAD

Posted on 24 Nov 2007 by Maybell
SCANS MAGAZINE SELECTA (2000)
Přináším exkluzivní scany z časopisu "SELECTA" z roku 2000. Zatím nebyly nikde k vidění, proto děkuji Thali.com ...

Posted on 20 Nov 2007 by Maybell
Thalia.com představuje novou...ještě krásnější verzi 2.0
Oficiální stránka překvapila novým vzhledem! Je opět udělána ve Flashi s okouzlujícími obrázky. Je to opravdu vymakané. Nová verze slibuje pravidelné aktualizace s novinkami, fotkami a dalšími věcičkami. Určitě se podívej...stačí kliknout na obrázek..

Posted on 15 Nov 2007 by Maybell
SCANY hOLA! mÉXICO - THALÍA,TOMMY & SABRINA...
Jak už jsem včera zmiňovala, netrvalo to dlouho a konečně jsme se dočkali prvních fotek Thalíe a Tommyho s jejich překrásnou dcerkou z časopisu Hola, které byly zahrnuty do 23 stránek s rozhovory. Na to, že má Saky teprve něco málo přes měsíc, je z ní velké dítě. Jak si určitě všimnete, podobnost má i na Tommyho, má po něm vysoké čelo a oči :) Po Thalíi má zase obličej, přesně jako když byla malá. Thalíi to na fotkách strašně sluší, je čím dál krásnější a i přes to, že nedávno porodila a přes těhotenství přibrala pár kil, vypadá úžasně! Více se dozvíte už níže, kliknutím na fotky, za které mockrát děkuju webu thalia-online....hezky se kochejte :)

Posted on 15 Nov 2007 by Maybell
exkluzivně!! První oficiální fotky sabriny sakae!!!!!!

 První velká bomba! Konečně a oficiálně se objevily její první fotky spolu s Thalií a Tommym! Tahle zprávička se mimochodem objevila na jedné z mexických stanic ve zprávách, kde byla ukázána obálka prosincového čísla Hola! Sabrina úplně jakoby Thalíi z oka vypadla, když byla malá, sami se podívejte, jak velká podobnost tam je. Všichni tři jsou úplně nádherní a šťastní. Sabrina je na fotce opravdu krásná holčička a o Thalíi ani nemluvím, září z ní absolutní štěstí, kterého se s Tommym konečně dočkali. Takže prozatím se můžeme "strašně!" těšit na scany z časopisu, který má určitě teď někdy vyjít.  Uvidíme :)) ...btw níže může samozřejmě komentovat kliknutím na comments! :)

*Later - Objevily se další dvě fotky "obálka v lepší kvalitě" a "nový naprosto nádherný obráázek" . Časopis Hola!México se začal prodávat již dnes 14/11 , takže by se scany měly objevit už opravdu brzo....

Posted on 14 Nov 2007 by Maybell
PACO TOLEDO (2004)  PHOTOSHOT! 
Do galerie jsem přidala jednu úplně novou fotečku, která se objevila na oficiálním fóru :) úúžasná :)

 

Posted on 07 Nov 2007 by Maybell
FULLER COMERCIAL
Ahojte! Omlouvám se za pozdní aktualizace, ale nějak momentálně nestíhám! Dneska jsem si udělala chvilku a přidala jsem jedno nové video ke stažení - představení nového parfému Thalía Sodi u kosmetiky Fuller. Více níže...

 

Posted on 07 Nov 2007 by Maybell
Thalia Sodi new fragrance - právě k dostání!
Thalía představila v časopise zabývající se kosmetikou svůj další parfém, jak jinak než s názvem Thalía Sodi. Je to elegantní, smyslná, ženská a afektovaná vůně, která dodá ženě pocit jistoty a vítězství. Parfém je exkluzivně k dostání na oficiální stránce Fuller Cosmetics - kterou najdete kliknutím zde. Jeho cena se pohybuje kolem 139 Dolarů, což je v přepočtu na naše kolem 2 800 Kč. Takže to není úplně levná záležitost :) Níže si můžeš prohlédnou fotky, související s parférmem.

Posted on 25 Oct 2007 by Maybell
sCANY - MAGAZINES
Dopřidávala jsem do galerie scany z 3 časopisů -> Hola Mexico - June 2007 (thanks thalia-online), In Style - December 2006 & scany které jsem nedávno naskenovala z časopisu Thalía La Revista 2004, který kdysi vydávala.

Posted on 23 Oct 2007 by Maybell
CONEXIÓN THALÍA 13.10.2007 - PRVNÍ EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR PO PORODU!!!
Právě jsem dopřekládala tento zbrusu nový, úžasný, nádherný rozhovor, kde se Thalía poprvé vyjadřuje k tomu, jak se právě cítí, jak vnímá nové věci kolem sebe, jak probíhal porod a dalších řádků plné lásky k její dceři! Pro některé může být i svým způsobem dojímavý, protože Thalía je neskutečný člověk, který umí bezprostředně vyjádřit své city. Stačí kliknout níže

THALÍA POPRVÉ PO PORODU - EXCLUSIVE! 

Posted on 22 Oct 2007 by Maybell
GALLERY UPDATE..
Dodala jsem do galerie HQ & NQ fotky ze svatby Thalíe, určitě mrkněte, jsou nádherné. A taky ještě jednu krásnou novou fotku, za kterou moc děkuju Griphovi z thalia-online.

ZAREGISTRUJTE SE DO NAŠEHO NOVÉHO FÓRA O THALII - THALIA.HIGHFORUM.NET 

Posted on 20 Oct 2007 by Maybell
dvě nové fotky a upload instrumentálek!
Exkluzivně přidávám dvě úplně nové fotky, na které jsem náhodou narazila na oficiálním fóru Thalia.com, stačí dole kliknout pro zobrazení :))

A na přání jsem znova uploadovala celou sekci v MediaCentru - Instrumetals!! 

Posted on 18 Oct 2007 by Maybell
THALÍA PŘEDSTAVÍ EXKLUZIVNĚ SABRINU V PROSINCOVÉM ČÍSLE MEXICKÉHO ČASOPISU hOLA!
Mexická zpěvačka Thalía poprvé představí svou první dceru Sabrinu Sakae v prosincovém (vánočním) vydání časopisu Hola!México. Mottolovi se domluvili s uměleckým fotografem, kterému otevřou dveře svého domu, aby mohl odfotit malou Sabrinku. Na fotky budou vyhrazena práva, tzn. finanční odměna, kterou časopis Hola! vyplatí Thalíi a Tommymu a ti pak peníze darují  na mexickou charitu.
Posted on 18 Oct 2007 by Maybell
SABRINA SE PODOBÁ THALÍI!
Sabrina Sakae je prvorozenou dcerou mexické zpěvačky Thalie a jejího manžela Tommyho Motolly. Je podobná své matce, jak dnes potvrdila její babička Yolanda Miranda.
„Tommy má silný hlas a když byla ještě v Thaliině bříšku, tak na ní mluvil a zpíval jí a dnes když jí zpívá je vidět, že se malá uklidní a pozná hlas svého tatínka.“
Miranda řekla, že ona i Mottola byl přítomen u porodu, ale neobjasnila, zda se vnučka narodila v New Yorku nebo Coloradu.
„Ta maličká je nádherná.“ řekla pyšná babička v pořadu „El Gordo y la flaca“ stanice Univisión a také prozradila, že pět dnů po narození všechny překvapila, když dala své ručky na láhev s mlékem.
„Jakýkoli její nový pohyb oslavujeme.“ řekla Miranda a zároveň ujišťuje, že Thalía mění své první dceři plenky, přestože počítá také s pomocí ostatních. „Je nádherná! Saki je báječné dítě.“ Říká, že je malá také klidná a velice pozorná. „Bude z ní druhá Thalia. Už je druhou Thalií.“

Za překlad patří velký dík Evikovi !! 

Posted on 17 Oct 2007 by Maybell
THALIA'S NEW FRAGRANCE - PROMO PHOTOS!
Exkluzivně jsem přidala několik krásných promo fotek nového parfému "Thalia Sodi" klikni níže na fotky :) Credit : Thaliosito

Posted on 15 Oct 2007 by Maybell
BABY SHOWER - NEW PICS!
Přidala jsem několik nádherných fotek z "Baby Shower" která se nedávno konala v New Yorku na příchod malé Sabriny :))

Posted on 09 Oct 2007 by Maybell
thalía je matkou!! exkluzivně!
V neděli ráno, tj. 7.10. 2007 Thalía porodila holčičku, které dali Thalía a Tommy jméno Sabrina Sakaë. Tohle jméno má dva významy Sabrina znamená "princezna" a Sakaë "úspěch nebo také rozkvět" v japonštině. Server People en Espanol potvrdil tuto zprávu, že se dítě už narodilo. Tisková zpráva  oznámila : "Thalía a její manžel Tommy Mottola jsou rodiče zdravého dítěte, které váží 3,8 kg a měří 50.2 cm " Thalía, Tommy a malá Sabrina jsou všichni zdraví a velmi šťastní na jejich ranči v Coloradu. Informuje zpěvaččin publicista. Ještě ale není známo, jestli se dítě narodilo v New Yorku nebo Coloradu. Celá rodina je příchodem Sabriny v "extázi" a matka i děvčátko jsou obě zdravé. BLAHOPŘEJEME THALÍI, TOMMYMU A CELÉ JEJICH RODINĚ K TAK NÁDHERNÉMU OKAMŽIKU JEJICH ŽIVOTA!

Svoje pozdravy Thalíi ,uvítání malé Sabrince a také názory na vybrané jméno můžete posílat KLIKNUTÍM NA "COMMENTS" !!

|

Posted on 09 Oct 2007 by Maybell
EXKLUZIVNÍ VIDEO Z OSLAVY NAROZENIN THALÍINY MÁMY - 2. ŘÍJNA 2007
Moc jí to tam sluší :))

Posted on 04 Oct 2007 by Maybell
THALÍA SE OBJEVÍ v ČASOPISU HOLA! MÉXICO
Thalía se objeví v dalším z čísel Mexického časopisu Hola!México, zatím si můžete prohlédnout tuhle krásnou fotku :)

Posted on 04 Oct 2007 by Maybell
FÁMY...
Bohužel podle nových zdrojů Thalía zatím neporodila. má ještě 5 dní čas. bohužel, ale hned jak se objeví oficiální zpráva dám hned vědět :)) Taky jsem se dočetla na oficiálním fóru Thalia.com že žádná nová mini novela se točit nebude, další z fám. Bohužel :(
Posted on 03 Oct 2007 by Maybell
thalía si zahraje v mini-novele v roce 2008!!
Mexická zpěvačka Thalía byla vybrána jako protagonistka mini televizního seriálu, který se bude natáčet v roce 2008. Thalía si zahraje roli dívky, která po zjištění že je adoptovaná, se vydá do Mexika, aby našla svou biologickou rodinu. Novela bude mít 20. kapitol a bude se natáčet během srpna a října roku 2008. Konečně se Thalía objeví také v TV :))
Posted on 30 Sep 2007 by Maybell
GALLERY UPDATE!
Zaktualizovala jsem opět galerii. Přidala jsem photoshoty Briana Dobena, scany z Časopisu gente 2007 a nakonec nové exkluzivní scany z časopisu NUEVA, kde se objevil článek a fotky z Baby Shower, v NY, kde byl například. Danny DeVito. So click and enjoy it!

Posted on 30 Sep 2007 by Maybell
Exclusive hq photos thalía from manhattan !
Přináším 4 exkluzivní HQ fotky Thalíe a Tommyho na Manhattanu jak právě odcházejí z večeře s Glorií a Emiliem Estefanovými.

Posted on 21 Sep 2007 by Maybell
NOVÝ ROZHOVOR - THALÍA: " CHCI ABY BYLA MÁ HOLČIČKA ODVÁŽNÁ, ÚŽASNÁ A MILUJÍCÍ! "
Přeložila jsem nejnovější rozhovor pořízeného právě na představení nové knihy Belleza v New Yorku, kde Thalía mimo jiné rozdávala i autogramy. Celý si ho můžeš přečíst kliknutím na odkaz níže, určitě se dozvíš zase něco nového :))

Přečíst ZDE

Posted on 21 Sep 2007 by Maybell
Thalía & tommy in manhattan - celebrites out and about!
Včera 19. září se Thalía objevila po boku Tommyho v Manhattanu jak právě odchází z večeře s Glorií a Emiliem Estefanem. Vypadala naprosto fantasticky!

Posted on 20 Sep 2007 by Maybell
Thalía celebrates on aol latino - baby shower exclusive photos!
Na oficiální stránce AOL Latino se objevil set těchto nádherných fotek, které tam nafotila. Určitě se podívejte...sama jsem se je pokusila z tama nějak dostat a povedlo se :))

Posted on 20 Sep 2007 by Maybell
exkluzivní video z baby shower virtual na aol latino!! HQ
Na internetu se objevilo exkluzivní video z Baby Shower AOL Virtual, děkuju moc tony87thalia
Size: 26 MB l Format: AVI
Posted on 19 Sep 2007 by Maybell
baby shower shots...
doplnila jsem další shoty...

Posted on 19 Sep 2007 by Maybell
HLASUJTEE!!! PLEASE VOTEEEEEEEEEEEEE!!!

A teď něco pro příznivce a fanoušky tohoto webu a samozřejmě i Thalíe!! THALIA-SODI.LATIN.CZ JE NOMINOVÁN JAKO NEJLEPŠÍ NEOFICIÁLNÍ STRÁNKA V PEOPLE'S CHOICE AWARDS 2007 !! POKUD SI MYSLÍTE, ŽE BY SI NÁŠ WEB ZASLOUŽIL VYHRÁT, PROSÍM HNED HLASUJTE! BUDU MOC VDĚČNÁ! DĚKUJU MOC! Pro hlasování stačí kliknout níže na ikonu!! THX!

BT DMA07 People's Choice Nominee - Vote for me!

Posted on 19 Sep 2007 by Maybell
shoty z baby shower aol latino!
Na oficiálním fóru thalia.com jsem narazila na tyto krásné shoty z virtuaální AOL Baby Shower.

Posted on 19 Sep 2007 by Maybell
vIRTUÁLNÍ BABY SHOWER NA AOL LATINO - S FANOUŠKY
17. září 2007 - Thalía uskutečnila svou první virtuální "baby shower" na AOL Latin s fanoušky. Dnes 19.9. by se mělo na oficiální Stránce AOL Latino objevit exkluzivní video "Baby Shower" kde Thalía otvírá pár dárků, které dostala od fanoušků pro dítě. Thalía byla spatřena v nejlepším momentu svého života, byla tak šťastná a plná radosti. Níže se můžeš podívat na nádhernou fotku Thalie s Angelem Sepulveda z AOL Latino....
 
Posted on 19 Sep 2007 by Maybell
Thalía v restauraci dasilvano 17/09/07
Včera, 17.září byla Thalía a Tommy spatřeni v restauraci DaSilvano. Jde vidět, že Thalíi těhotenství prospívá, celá zářila štěstím! Datum porodu její holčičky je pravděpodobně 2.října 2007 podle jistých zdrojů - kdyby se tak stalo, holčička by se narodila ve znamení Vah - jako Thalíina matka.
Posted on 18 Sep 2007 by Maybell
GALLERY UPDATE!
Doplnila jsem galerii o spoustu nových i starých fotek. Mimo jiné najdete i nějaké zbrusu nové, které jsem zařadila, např. Thalía v TRL l Argentina - Canal 13 l With Dogs l HQ captures No me Ensenaste, I Want You a další, stačí vybrat kliknutím na příslušný obrázek :))
 
Posted on 18 Sep 2007 by Maybell
NOVÝ PARFÉM - THALÍA V KATAGOGU FULLER COSMETICS!
Thalía přivedla na trh nový parfém - Thalía Sodi. Zároveň nafotila nové fotky do katalogu, který ho propaguje a nabízí. Stačí mrknout níže :)

Posted on 16 Sep 2007 by Maybell
Propagace nové klihy Belleza v new yorku!!
Thalía propagovala její novou knihu Thalía: Beauty! Lessons in lipgloss and hapiness v New Yorku,rozdávala jako pokaždé hromadu autogramů a taky dostala hromadu dárků od fanoušků, kteří se propagace zúčastnili. Vše proběhlo 12.září v New York City - Manhatannu.Kliknutím si prohlédni fotky, Thalía je tam přímo kouzelná :))

Posted on 13 Sep 2007 by Maybell
Thalía  se zúčastnila "baby shower" , new york!
Zpěvačka Thalía,36, byla spatřena jak přichází na akci "Baby Shower" což nejspíše znamená oslava jejího dítěte, co má přijít koncem tohoto měsíce na svět. Na akci byl spatřen i Danny DeVito spolu s Tommym Motolou.Párty se konala vyjímečně bez alkoholu. Danny přiznal, že si dal jen "čaj s dámami" :)) Kliknutím SEM se můžeš podívat na video, kde Thalía právě přichází.

Posted on 13 Sep 2007 by Maybell
BELLEZA [hq] 
Přidala jsem nové HQ fotky : 

 

Posted on 11 Sep 2007 by Maybell
THALÍA se přidala ke kampani alas se záměrem pomáhat zraněným v peru! 
Ve čtvrtek 30. srpna Thalía nahtočila spolu s dalšími hvězdami reklamní spot na nadaci ALAS a i formálně se připojila ke kampani pomáhat obětem zemětřesení v Peru 15. sprna 2007. Kromě Thalíe se přidaly hvězdy jako Juanes, Ricardo Arjona, Carlos Vives, Diego Torres, Alejandro Fernández, Gustavo Cerati, Daniela Mercury, Wyclef Jean, Malú, Jeremias, Diego Uma, Rafael Fonesca, Timbiriche, Chayanne, Reyli, Catupecumachu, Ricardo Montaner, Beto Cuevas, AB Cumbia All Stars, Julieta Venegas, Benny Ibarra, Lucero, Daddy Yankee, Omar Alfano, Fidel Nadal a další. Nadace pošle 100% sesbíraných fondů  během kampaně k humanitní práci červeného kříže. Nadace ALAS (America Latina en Accion Solidaria) vznikla ve spolupráci Shakiry v asociaci se skupinou osobností jako Gabriel García Márquez, Rubén Blades, Juanes, Ricky Martin, Mana, Aleks Syntek, David Bisbal, Alejandro Sanz a Miguel Bosé. Velký potlesk pro Shakiru a Thalíi a všem těm, co chtějí pomoci jejich peruánským bratrům! Níže se můžeš podívat na reklamní spot k této kampani : 

ALAS FOUNDATION - REKLAMNÍ SPOT

Posted on 09 Sep 2007 by Maybell
THALÍA : BEAUTY NEW PHOTOS !!
Doplnila jsem album Thalía:Beauty o mnoho dalších krásných fotek. Jsou nádherné :)

Posted on 09 Sep 2007 by Maybell
THALÍA SLAVILA!! 
26.8.2007 byla mexická superhvězda Thalía spatřena v restauraci DaSilvano, kde oslavovala své 36. narozeniny spolu s rodinou, manželem a přáteli. Moc jí to slušelo, byla přímo okouzlující. Přináším vám pár exkluzivních fotek, za které patří velký dík Tyasi* z našeho nového fóra :))

bdaythalia1qp8.png bdaythaliauf5.png bdaythalia2bx2.png bdaythalia3fi0.png

PŘIDEJTE SE K NÁM I VY, NAJDETE TAM SPOUSTU FOTEK A TAKÉ NOVINEK :)) TĚŠÍME SE NA VÁS ->> THALIA.HIGHFORUM.NET

Posted on 28 Aug 2007 by Maybell
FÓRUM!!!! 
Konečně se mi splnil sen pro tento web - vlastní fórum!!! Strašně děkuju za pomoc Meg, která fórum nainstalovala a bude se taky podílet na jeho dalším vzniku. VŠICHNI NÁVŠTĚVNÍCI A FANOUŠCI THALIE JSOU SRDEČNĚ ZVÁNI! VÍCE KLIKNUTÍM NA OBRÁZEK.......

Posted on 27 Aug 2007 by Maybell
HAPPY BIRTHDAY THALÍA!!!! 
Dnes 26.sprna Thalía slaví své 36. narozeniny! I přesto vypadá pořád skvěle, a hlavně je konečně těhotná! Myslím si, že největším jejím narozeninovým dárkem bude právě miminko, které se narodí v září. Přejme jí proto hodně úspěchů, spoustu nových vydaných alb a hlaavně krásnou a zdravou holčičku!

Posted on 26 Aug 2007 by Maybell

starší novinky 1 2

TOPlist