TEN PACIENCIA & SANGrE CALIENTE!!! NEW HOT SONG!
Konečně je to tady! Máme možnost poslechu těchto dvou nových písniček, které se objeví na novém albu! Na serveru Univision můžete hlasovat pro song, který se vám nejvíce líbí a ten se posléze stane pilotním singlem, který vyjde už 7.května! [hlasovat můžete zde] níže už mám připravené ukázky nových písniček. Jmenují se Sangle Caliente a Ten Paciencia, mě osobně se více líbí Ten Paciencia, i když je tam toho latina trochu moc níže můžete komentovat,který song se vám nejvíce líbí... :)

Posted on 01 May 2008 by Katush
making shots for people magazine [backstage]
Objevily se tyto krásné fotky ze zákulisí focení pro časopis People, klikni níže..

Posted on 28 Apr 2008 by Katush
scan people [may 2008]
Přidávám jeden nový scan z časopisu People. Jedná se o photoshot nafocený pro 50 Más Bellos v lepší kvalitě

Posted on 28 Apr 2008 by Katush
HLASOVÁNÍ PROBĚHNE V NEJBLIŽŠÍCH DNECH (*UPDATE)
HORKÁ NOVINKA : na oficiálním fóru a serveru Univision se informuje, že budeme mít možnost poslechnout si nový singl a ukázky nového alba! na stránce Univisionu si budeme tedy v nejbližší době moct poslechnout všechny ukázky a hlasovat, který song by se měl stát pilotním singlem.Zpráva se objevila  díky tomuto odkazu [El regreso de Thalía]...je to opravdu zvláštní způsob prezentace.Bohužel si budeme muset ještě chviličku počkat, univision špatně informoval.
Posted on 28 Apr 2008 by Katush
25. dubEN - den thalíe!
Dnes 25. dubna Thalía slaví svůj den - Den Thalíe. Tento svátek vznikl v USA na její počest. Proto jí přejme šťastný den a hodně úspěchů s novým albem!

Posted on 25 Apr 2008 by Katush
VIDEO**THALÍa la reina! & vote!
Přináším exkluzivní video z focení pro People En Espanol (50 Most Beautiful 2008), kde můžeš vidět Thalíi v zákulisí apod. Klik zde: "THALÍA - LA REINA! 50 MOST BEAUTIFUL" a níže můžeš hlasovat pro Thalíi v kategorii "Which is the most beautiful picture?

VOTE VOTE VOTE!

Posted on 24 Apr 2008 by Katush
Omar cruz - people photoshot 2008
Pro časopis People En Espanol (50 nejkrásnějších hvězd latinské ameriky) nafotil Omar Cruz tento krásný photoshot! Thalía, již po 6 měsících po porodu vypadá skvěle :) Určitě se podívejte..

Posted on 23 Apr 2008 by Katush
Thalía v 1000 preguntas una estrella!
27. dubna 2008 bude Thalía účinkovat v pořadu "1000 preguntas Una Estrella" (1000 otázek jedné hvězdy). Určitě vzpomínáte, že před nějakým rokem tam vystupovala a nafotila super  photoshoty :)
Posted on 23 Apr 2008 by Katush
50 LATINOS MÁS BELLOS EN PEOPLE IN ESPANOL - CAPTURES!
Přidala jsem několik krásných HQ captures do fotogalerie mrkni níže..

Posted on 21 Apr 2008 by Katush
THALÍA JE JEDNOU Z 50 KRÁSEK V PEOPLE EN ESPANOL!
Thalía se stala opět jednou z 50 krásek latinské ameriky v časopise People En Espanol, níže se můžete podívat na video z pořadu Cristina za video děkuji ThMarcosovi :)

Posted on 21 Apr 2008 by Katush
nový singl bude mít premiéru až v květnu!
Malá změna informací - Thalía uvede svůj nový singl z nadcházejícího nového alba přesně za měsíc 17. května 2008. Takže můžete znova odpočítávat dny...a týdny..
Posted on 17 Apr 2008 by Katush
Gustavo matta připravuje nový look pro thalíi!
Matta, který měl na svědomí Thaliiny looky například na červeném koberci Latin Grammy a Premilo lo Nuestro Awards chystá Thalíi zbrusu nový vzhled, který bude s příchodem nového alba, produkovaného Emiliem Estefanem."V rozmezí dvou nebo tří měsíců, než se vrátí na pódia, bude zářit zbrusu novým lookem" řekl designer.
Posted on 12 Apr 2008 by Katush
uploaded gallery...
Galerii jsem obohatila o další krásné fotky z New Yorku (Oslava 1. výročí Conexión Thalía Radio Show) Klikni na příslušný obrázek a dostaň se do galerie (každý obrázek má svou galerii)..

Posted on 10 Apr 2008 by Katush
SPOJITOST S MATEŘSTVÍM..
Mexická populární hvězda Thalía úspěšně přeplavala do mediálního světa. Díky její sobotní dvouhodinové show Conexión Thalía, Thalía zůstala v kontaktu s fanoušky. "Tento projekt začal ještě dříve, než jsem otěhotněla" řekla.V červnu Thalía vydá nové album, produkované Emiliem Estefanem a Adrianem Possem. "Tohle album nazývám totálně letním, je to velmi taneční a ohromné" řekla. Navíc připravuje další knihu, snaží se jít ve stopách Bellezy!. Kniha bude soustředěna na krásu v době těhotenství. Má obsahovat hodně obrázků, které Thalía behěm těhotenství pořídila. Taky to bude průvodce pro všechny nastávající matky, aby byly fit a krásné.Tyto tipy se můžou hodit také neteři Thalíe, Camile Sodi, která právě očekává dítě s jejím přítelem, mexickým hercem Diegem Lunou. "Vím, že je tak šťastná" říká Thalía, upřímně, jsou to ty nejkrásnější momenty v ženském životě.
Posted on 10 Apr 2008 by Katush
thalía, tommy, saky & michael in aspen (2007)
Na tento poslední březnový den jsem připravila exkluzivní fotogalerii z fotek z Aspenu (2007). Jsou přímo z Michaelova (syn Tommyho) internetového alba, kde má přes 50 těchto fotek, bohužel se podařilo ulovit jen těchto pár, tak si užívejte níže

Posted on 31 Mar 2008 by Katush
1st anniversay of conexión thalía hq version
Přidala jsem extra vysoce kvalitní fotky (HQ). Kuk níže.. 

Posted on 29 Mar 2008 by Katush
MAGAZINE NUEVA (2008) 
dneska už s těma aktualizacema přímo blázním Přidala jsem další nádherné a přímo roztomilé fotky z časopisu Nueva, který právě vyšel. Podívat se můžete na nejnovější fotečky malé Sabriny :) jedna fotka je obzvlášť překrásná, jak se směje...určitě i vy se budete rozplývat...více níže za fotky díky thalía-online..

Posted on 26 Mar 2008 by Katush
NOVÉ ALBUM SE PONESE V TANEČNÍCH RYTMECH!
Konečně bližší informace o novém albu - oficiálně vyjde 24.6.2008, bude obsahovat celkem 10 písní + nějaké ty bonusy a hlavní věc - tato mexická diva hodlá letošní léto roztancovat celý svět! Album se má nést v tanečních rytmech a první singl, který Thalía představí 14.4. živě v Miami Beach bude letní a taneční :) 
Posted on 26 Mar 2008 by Katush
EXKLUZIVNĚ!! NOVÉ FOTKY SABRINY, THALÍE, TOMMYHO A MICHAELA!
Časopis TV Notas představil po půl roce nové fotografie malé Sabriny. Vyrostla a je strašně sladká   mimo jiné na fotkách uvidíme taky syna Tommyho Michaela....kuk níže..

Posted on 26 Mar 2008 by Katush
CONEXION THALÍA RADIO SHOW IN NEW YORK 24/03 HQ & NQ PHOTOS
Přidala jsem další várku nových fotek a taky HQ fotky, za které moc děkuju kateprincess86 z ofic. fóra
  NQ                                           HQ
     
Posted on 26 Mar 2008 by Katush
THALÍA OSLAVOVALA V NEW YORKU + NOVÉ ALBUM + NOVý SINGL!!!!
Včera 24/03 Thalía spolu s fanoušky a jejím kolegou z Conexión Thalía Radio Show Pelonem oslavovala 1. výroční její rádiové show Conexión Thalía. přímo z New Yorku na Times Square! Těto úžasné akce se zúčastnili také různí zpěváci, jako například Danny D, Steve Styles, Obie Bermundez, Kevin Ceball, Notch a další americké hvězdy. Dalšími novinkami je, že nové album, které Thalía natočí během tří dnů v Miami vyjde už 24. června 2008!A teď se podržte, nový pilotní singl Thalía představí už 14. dubna 2008 živě v Miami Beach,Florida. Níže jsem pro vás připravila fotogalerii, kde najdete přes 30 nádherných fotek. Thalía je i po porodu sexbombou!

Posted on 25 Mar 2008 by Katush
PROMO ACTIONS -> MEXICO 2003
Nové fotky v galerii - promo akce v Mexiku (2003)

Posted on 21 Mar 2008 by Katush
DUET S J.LO?
Objevila se informace, že by si Thalía měla s Jennifer Lopez střihnout duet. Údajně by se měl objevit na novém albu zatím nejznámějšího producenta Timbalanda "Wawe of the music" ...uvidíme tedy, zda je to oficiální  
Posted on 19 Mar 2008 by Katush
EXKLUZIVNĚ! NOVÁ FOTKA - THALÍA & ALEJANDRO LOCOCO (15/3/08)    
Na oficiálním fóru Thalia.com se objevila nová fotka.Klikni níže pro zobrazení.

Posted on 16 Mar 2008 by Katush
PROMO PHOTOS UPDATE!
Spolu s novou sekci "Music" jsem jako xtras doplnila i několik promo fotek k deskám. Pro lepší orientaci klikněte dole na thumbnaily.Možná najdete i nějaké fotografie, které jste dosud neviděli
Posted on 16 Mar 2008 by Katush
SPEKULACE O NOVÉ KNIZE...
Server Amazon.com zveřejnil předprodej nové knihy, která má vyjít letos na podzim a bude o jejím těhotenství, známe zatím název - Thalia Radiante: The Ultimate Guide to a Fit and Fabulous Pregnancy (v překladu "Průvodce vhodného a báječného těhotenství") dalším a posledním infem je, že kniha vyjde ke konci letošního roku a bude věnována k 1. narozeninám dcery Sabriny.
Posted on 12 Mar 2008 by Katush
potvrzeno - album vyjde v červnu!
Thalía a Emilio Estefan spolu spolupracovali na nové desce.Od minulého roku spojila síly jako je již zvykem se známým latinským producentem Estefanem a podle novějších zpráv se nová deska dostane fanouškům do rukou už letos v červnu. Už v polovině těhotenství Thalía psala a vybírala písničky, které budou na albu zahrnuty. Estefano potvrdil, že album je nejlepším, co za celou dobu vydala.
Posted on 12 Mar 2008 by Katush
EXCLUSIVE FOR CZECH FANS - COMPLETE DISCOGRAPHY!
Specialitka pro české fanoušky, kterou určitě ocení - kompletní diskografie s přesným přehledem alb, singlů, dvd's, soundtracků, kompilací a projektů pro reklamy!Největší lahůdkou jsou informace o každém albu, singlech a dalších.Dalo to opravdu hodně zabrat, tak snad to potěší tuto lahůdku si můžete právě vychutnat kliknutím níže :)

Posted on 08 Mar 2008 by Katush                                     

NOVÝ LAYOUUUUUT!!
...aaaaaahoooj to koukáte, co? Už jsem si říkala, že s tím starým layoutem vydržíme až do skonání po fakt dlouhé době jsem chytila elán na změnu designu. Já vím, zase ta šedá s růžovou - ale nemůžu si pomoct, tahle směs barev je prostě neodolatelná a neuvěřitelná. Dala jsem mu prostě "simple" jméno "Flower Power" ..už se nám blíží jaro a layout doufám probudí jarní atmosféru.Tak si to tady užijte a těšíím se na komentáře (napravo Comments) KATUSH..

Posted on 05 Mar 2008 by Katush                                                  

THALÍA POPRVÉ V TOMTO ROCE!
24. března 2008 se Thalía konečně po dlouhé době vrátí na veřejnost! V tento den se uskuteční právě 1. výroční pořadu "Conexión Thalía" v přímém přenosu z Times Square, New York.Bude se jednat o nějaký program, který sama Thalía připravila. Doufejme, že se objeví i na Live 8 latino 29.3. =) ... (za novinku díky tee1-bee1)
Posted on 02 Mar 2008 by Katush
MICHAEL SOFRONSKI PHOTOSHOT!
Přináším další  exkluzivní photoshot! =)

Posted on 02 Mar 2008 by Katush
ANTHONY CUTAJAR PHOTOSHOT!
Přináším exkluzivní photoshot od fotografa Anthonyho Cutajara v HQ kvalitě.

Posted on 02 Mar 2008 by Katush
THALÍA PŘIPRAVUJE COMEBACK!
Pár měsíců po narození malé Sabriny Sakae, nyní 4 měsíční holčičky, mexická hvězda Thalía připravuje návrat k hudbě. Thalía se v jejím rádiovém pořadu "Conexión Thalía" vyjádřila, že Sabrina je její velkou inspirací a díky ní napsala několik písní, které se objeví na novém nadcházejícím albu.Její poslední publikovaná práce bylo album "El sexto sentido" v roce 2005.
Posted on 02 Mar 2008 by Katush
Aspen 2004 "funky hat"
Právě jsem přidala legrační fotky z Aspenu v roce 2004. Thalía vypadá v té čepici roztomile :)

Posted on 17 Feb 2008 by Katush
ALBUM UŽ V ČERVNU!
Mezi novými projekty, které Thalía již oznámila, obsahují i nové španělské album, které bude k dostání v půlce června tohoto roku. "Ladíme už poslední detaily a spolupracujeme opět s Estefanem, samozřejmě jako vždy je to plné dobrodružství" řekla zpěvačka. Thalía také plánuje překvapení na konec roku "překvapím celou mou tvrdou veřejnost albem v angličtině" dodala.
Posted on 16 Feb 2008 by Katush
cantando por un sueno..
Přináším exkluzivně videoklip "Cantando por un sueno" v perfektní M2V kvalitě. Stahujte níže =)

Posted on 16 Feb 2008 by Katush
NEW AVATARS!
Aby jste měli zase nějaký ten nový obrázek do fóra, vytvořila jsem 12 nových avatarů =) doufám, že se budou hodit.. více najdete kliknutím ZDE...

 

Posted on 14 Feb 2008 by Katush

ARCHIVE

1  2  3