otevřela jsem nový blog..
otevřela jsem nový blog o hudbě, který občas aktualizuju, pro ty co sledují nejnovější hudbu tady dávám odkaz :)
Lady Kate\
 
Vydělávej jednoduše :o)

Milí fanoušci, jelikož už tuhle stránku nějaký čas nevedu, rozhodla jsem se umístit sem tuto menší reklamu, která může být i pro vás výnosem :o) internetová stránka bohatnu.cz nabízí provize, když si dáte na svůj vytvořený web tento odkaz (najdete ho níže), dá se vydělat až 1 000 kč, i více, stačí si tam pročíst informace a zaregistrovat se. Není to vůbec složité, stačí mít vlastní web a dát tam prostě ten odkaz. Určitě si každý rád přilepší nějaké ty penízky na účet :o) KLIKNI NÍŽE A PŘIDEJ SE MEZI NÁS

BOHATNU.CZ - VYDĚLÁVEJ JEDNODUŠE!

podpora prodeje

- hledáte vhodný hosting pro vaše stránky? tak je to právě stable.cz, domény od 195 kč/ročně! Registrujte si u nás tuto doménu a získáte výhody.

 
 
HIATUS - na dobu neurčitou..
Posted on 06 Sep l 2008 l By Katush l site news l 
Hi all Thaly-fans, rozhodla jsem se dát HIATUS na neurčito. Mrzí mě to, ale aktualizace mě nebaví už jako předtím, a hlavně mě čeká náročný maturitní rok, takže v průběhu roku nebudu mít na aktualizace ani pomyšlení. Stránka tímto rozhodně nekončí, novinky a vše kolem Thalíe můžete probírat na našem fóru thalia.highforum.net, kde je už pěkná komunita českých a slovenských fanoušků :)  ......k aktualizacím se vrátím, kdyby na to došlo ve volném čase. Stránka jak říkám tímto nekončí a nezavírá se. Takže se prozatím loučím a zvu Vás na fórum. Bye. 

 

HIATUS
 
Zpráva a fotky od Thalíe pro Thaly-fans :o)
Posted on 16 Aug l 2008 l By Katush l messages & photogallery l 
"Tento měsíc (srpen) je můj oblíbený měsíc, protože mám narozeniny a jsem připravená je oslavovat! (26. 08.) Nafotila jsem tyhle fotky se srdíčky, které mají představovat všechnu lásku, kterou chci na narozeninách obdržet i dávat. A jak nejlépe strávit štěstí s Vámi. Doufám, že se budou líbit. LOOOVE, LADY T"
George Holz Photoshot.
Posted on 16 Aug l 2008 l By Katush l photogallery l 
Thalía nafotila na propagaci Lunady další photoshot. Fotky se objevují převážně v časopisech, ze kterých jsem photoshot upravila :) Enjoy now..
Thalía obdrží ocenění + nové projekty :o)
Posted on 16 Aug l 2008 l By Katush l news l 
Thalía obdrží 15. září 2008 ocenění za svou humanitární práci od organizace Organización Hispana de Actores Latinos (HOLA). Získá ocenění HOLA Ilka (jmenuje se po první prezidentce organizace). Zahrnuje i Thaliínu práci v kampani March of Dimes "I want my 9 months" kde pomáhá těhotným ženám předejít předčasnému porodu.
V médiích se objevilo pár informací o nadcházejících projektech, mezi nimi je nová kniha o těhotenství, která má překvapivě vyjít na Den Matek v r. 2009 :) dále Thalía navrhne novou kolekci didaktických hraček pro děti a rádiová show Conexión Thalía by se měla přesunout na obrazovky :) Mimo to, se má Thalía vrátit k telenovelám, jako producentka.

Ocean Drive magazine (HQ pics)
Posted on 16 Aug l 2008 l By Katush l photogallery l 
Po nějaké době jsem znovu zpět, a přidávám díky Jelkovi tyto krásné HQ scany z časopisu Ocean Drive, ještě jednou díky
Thalía in magazine Caras (Arg.)
Posted on 08 Aug l 2008 l By Katush l photogallery l 
Argentinský časopis Caras uveřejnil zbrusu nové fotky Thalíe, jsou opravdu moc hezké, tak koukněte
 
Jet Set Magazine -- new photo --
Posted on 08 Aug l 2008 l By Katush l photogallery l 
Thalía se objevila ve vydání časopisu Jet Set, přináším scany + novou fotku :)
 
Kenmark HQ photoshot
Posted on 08 Aug l 2008 l By Katush l photogallery l 
..právě jsem doplnila fotogalerii o tyto dvě HQ fotky
Corey Sipkin photoshot (2008) -- fresh photo --
Posted on 02 Aug l 2008 l By Katush l photogallery l 
Na netu se dnes objevila tato krásná fotka, btw photoshot od fotografa Coreye Sipkina. Je opravdu nádherný, kuk níže
new animations! :o)
Posted on 02 Aug l 2008 l By Katush l graphic l 
..pro dnešek přidávám 51 nových překrásných animací, za které mocky moc děkuju Carolině Lilianě :-* !! Určitě se podívej, stojí za shlédnutí klikni níže na obrázek..
Show de Cristina (28-07-08) complete
Posted on 01 Aug l 2008 l By Katush l news & medias l 
28-07-08 byl odvysílán program Show de Cristina, který prolínal všechna její vystoupení až doposud, Thalía mluvila také o rodině a dceři, kariéře a zazpívala 2 písničky - Benditu a Ten Pacienciu (vystoupení najdete v part 1 a part 7). Show byla nejsledovanějším programem večera. Níže jsem pro vás připravila videa z programu, které nahrál carlosfunhouse. ENJOY!
Part 1 l Part 2 l Part 3 l Part 4 l Part 5 l Part 6 l Part 7
Thalia in Cristina Show (caps)
Posted on 01 Aug l 2008 l By Katush l photogallery l 
Přidávám exkluzivní HQ captures z pondělního přenosu Show De Cristina s Thalíi. Kuk níže thx to Zoli

(+photos) Premios de Juventud 08 [HQ]
Posted on 01 Aug 2008 l By Katush l photogallery l 
Přidala jsem do galerie 5 HQ fotek thx to F4T!H
Thalia feat. Daddy Yankee - Ten Paciencia (Remix)
Posted on 29 Jul 2008 l By Katush l news & photogallery l 
Konečně se objevil očekávaný remix Thalíe s Daddym Yankee. Remix se dost povedl , určitě se v rádiích uchytí. Zdá se mi dokonce lepší, než originální verze stahuj níže kliknutím na foutoo btw můžete taky komentovat :P

 

11th Annual Super Saturday to benefit the Ovarian
Cancer
Posted on 29 Jul 2008 l By Katush l news & photogallery l 
V sobotu 26. 07. 2008 se Thalía s Tommym objevili na akci Donny Karan, Charly Lawhon a časopisu InStyle kde pořádali akci "Super Saturday 11th for Ovarian Cancer Research Fund" ve Watermillu, New Yorku. Níže si prohlédni fotky. Thalía tam vypadá hodně přirozeně, ačkoliv si mohla vzít něco barevnějšího na sebe :) 
NQ PHOTOS
HQ PHOTOS
Nový singl - Será Porque Te Amo
Posted on 29 Jul 2008 l By Katush l news l 
Objevila se informace, že v pořadí druhým singlem by se měl stát cover "Será Porque Te Amo" . Spíše bych dala přednost Sangre Caliente nebo Aventurero :) 

Nové "hnízdečko lásky" Thalie & Tommyho
Posted on 24 Jul 2008 l By Katush l news & photos l 
Hudební magnát Tommy Mottola a manželka Thalía provádějí poslední úpravy nově zrenovovaného sídla na Floridě, v Palm Beach. Sídlo má hodnotu $6 milionů dolarů, které v hotovosti minulý měsíc Tommy zaplatil. Sídlo odkoupil od Paula Wittmana a dalších partnerů, kteří před dvěma lety zaplatili $2.1 mil. dolarů. Dole najdeš obrázky sídla a také místo, kde leží :)

Thalía v show Cristina.
Posted on 23 Jul 2008 l By Katush l news & photogallery l 
V pátek 18. 07. 2008 Thalía natáčela pořad Cristina, ve kterém se už mnohokrát objevila. Celý pořad je věnován právě Thalíi a jmenuje se jak jinak než "Thalía 2008" ...Thalis poskytla rozhovor a zazpívala 2 songy, z článku plyne, že se jedná o písně "Ten Paciencia" a song věnovaný její dceři Sabrině Sakae "Bendita"
Pořad bude odvysílán 28. 07. 2008. Níže si prohlédni právě pořízené fotky
Thalía & Daddy Yankee 
Posted on 23 Jul 2008 l By Katush l news & photogallery l 
Thalía spolupracovala se známým lat. amer. zpěvákem Daddym Yankee, který se proslavil hlavně s písni "Gasolina" a v neposlední době ho můžete vidět ve videoklipu "Impacto" spolu s Fergie ze skupiny Black Eyed Peas. Thalía a Daddy nahrávali v New Yorku reggae remix songu Ten Paciencia, který by se už v brzké době měl dostat do rádií. Níže si prohlédni společné fotky focené v New Yorku.
Afisorama Magazine (new scans!) 
Posted on 22 Jul 2008 l By Katush l photogallery l 
Přidala jsem nádherné scany z řeckého časopisu Afisorama, kde se objevily dvě nádherné fotky! Čekni níže za scany děkuju kiki-greek-fan!
Thalía arrived at Premios Juventud 2008 
Posted on 22 Jul 2008 l By Katush l medias l 
Thalía přijíždí na Premis Juventud, kde se věnuje hlavně fanouškům! Video je opět v HQ kvalitě a děkuju za něj LeannCharmovi.
Premios Juventud 2008 - Arrivals (photos)
Posted on 22 Jul 2008 l By Katush l photogallery l 
Přidávám nové fotky z příjezdu na Premios Juventud. Check it!
Thalía & Tommy - Ocean Drive Mag. Party!
Posted on 19 Jul 2008 l By Katush l news & photogallery l 
Včera 18.07. 2008 se Thalía a Tommy obevili na párty časopisu Ocean Drive. Na jedné z fotek můžeš vidět jak Thalía konverzuje s Obamou (kandidát na prezidenta USA). Moc jí to slušelo :) fotky najdeš níže...
Ten Paciencia (Premios Juventud Performace)
Posted on 19 Jul 2008 l By Katush l medias l 
Přináším exkluzivní video v HQ kvalitě z předávání cen Premios Juventud. Klikni níže a prostě enjoooy za video patří dík leanncharmovi!
Premios Juventud 2008 ..aneb Thalía opět zářila!
Posted on 19 Jul 2008 l By Katush l news & photogallery l 
Dne 17.07.2008 se konalo tradiční předávání cen Premios Juventud. Thalía opět zazářila na koberci v sexy šatech, a na pódiu comebackovala s písní Ten Paciencia, kde vystřídala několik rób a okouzlila publikum tancem v ohnivé atmosféře tanečníků :),  ..a to rozhodně nebylo vše! Po vystoupení, se oba moderátoři přesunuli k Thalii s cenou "DIVA", kterou Thalía dostala za celou svou úspěšnou kariéru, za její trumfy a hitparády, hudbu, popularitu a také za to, že patří k nejoblíbenějším latinským umělkyním. Dole jsem pro vás připravila několik fotogalerií z předávání, kde se objevují i krásné HQ fotky :) nenechte si proto ujít...
RED CARPET
HQ RED CARPET
BACKSTAGE
SHOW
HQ SHOW
RECEIVING AWARD
UNIVISION LIVE CHAT!
Posted on 17 Jul 2008 l By Katush l news & photogallery & medias l 
Včera se Thalía zúčastnila živého chatu na serveru a latinského média Univisionu.com. Chatu se účastnily i jiné hvězdy, např. RBD, Chenoa apod. Chat byl za účelem propagace dnešního prestižního předávání cen Premios de Juventud, kde se Thalía předvede na červeném koberci a na pódiu s živým vystoupením. Mimo jiné mluvila o turné, které započne vypuštěním třetího singlu z desky Lunada, a že by chtěla uspořádat unplugged koncert (což znamená odpojený, bez nástrojů) a poté vydat i unplugged album. Plánuje na příští rok na jaře také vydat knihu o těhotenství, kde bude radit nastávajícím matkám jak být krásné a fit. ..níže přidávám fotky ze včerejšího chatu, kde je Thalía v brýlích a přidávám i video, za které děkuju AjGalhardovi!

Video z chatu
DOWNLOAD
MTV Tr3s upoutávky
Posted on 13 Jul 2008 l By Katush l new videos l 
Objevila se čtyři videa jako upoutávky pro MTV Tr3s, které Thalía nedávno natočila, jmenují se jednoduše "Sangre Caliente"  "Our Future"  "Our Time"  &  "Ten Paciencia" klikni níže pro jejich zobrazení (zobrazí se pouze v novém okně po zkopírováni URL adresy (Get URL)
 
 
Ten paciencia v reklamě pro iPOD TV
Posted on 13 Jul 2008 l By Katush l news l 
Thalis a její píseň Ten Paciencia v reklamě pro iPOD TV, čekni níže
New avatars
Posted on 07 Jul 2008 l By Katush l graphic l 
Vyrobila jsem nové avatary - celkem 23 klikni dole na ukázky a prohlédni si všechny! Snad se budou hodit ...

Ocean Drive magazine
Posted on 07 Jul 2008 l By Katush l photogallery l 
Thalía se objevila na titulní straně časopisu "Ocean Drive" zatím jsou k vidění tyto tři krásné fotky nafocené Robertem D'Este.
 
Premios Juventud 2008
Posted on 05 Jul 2008 l By Katush l News l 
Média začala informovat, že se Thalía objeví na každoročním prestižním předávání cen Premios De Juventud, tentokrát pro rok 2008. Po roční odmlce uvidíme naši superhvězdu zářit nejen na červeném koberci, ale i na pódiu s živým vystoupením písně "Ten Paciencia" Předávání se bude konat již 17. července 2008.
Mimo jiné můžete pro Thalis hlasovat na stránce MTV Tr3s, kde boduje s videoklipem Ten Paciencia, hlasuj níže kliknutím na obrázek

Thalía představila nové album - interview!
Posted on 04 Jul 2008 l By Katush l interview l 
"Tohle album vzniklo v době těhotenství s mou dcerou" řekla Thalia The Associated Press ještě před zahájením celé párty v klubu. "Celých 8 měsíců jsem pracovala na desce, byla jsem vyřízená a jediná věc o které jsem pak mohla přemýšlet byly bikiny, opalovací krém, pivo a pláž"

KOMPLETNÍ ROZHOVOR SI MŮŽEŠ PŘEČÍST KLIKNUTÍM SEM

 
Lunada HQ photoshot
Posted on 04 Jul 2008 l By Katush l photogallery l 
Přidala jsem nádherný HQ photoshot k Lunadě
Thalía bude featurovat na MTV TR3s pro tento měsíc!
Posted on 03 Jul 2008 l By Katush l photogallery & news l 
 
Thalía se stala na hudební stanici MTV TR3s tak populární, že ji vybrali na tento měsíc jako featuring. Natáčela proto malý shot, ze kterého přináším čerstvé backstage fotky
 
 
 
 
Thalia in Glamour magazine!
Posted on 03 Jul 2008 l By Katush l photogallery l 
Další z obálek, na které se Thalía objevila je časopis Glamour, opět přináší jak rozhovor, tak i photoshoty. Níže klikni :)
Gente magazine, extra shots!
Posted on 03 Jul 2008 l By Katush l photogallery l 
Nové vydání časopisu Gente s sebou přináší i rozhovor a nové photoshoty Thalis! Níže jsou scany.
Lunada - new promo photo
Posted on 03 Jul 2008 l By Katush l photogallery l 
Objevila se hezká fotka k Lunadě, níže koukněte
Tv y Novelas magazine...exclusiiiiiive scans!
Posted on 03 Jul 2008 l By Katush l photogallery l 
!! Tak po delší době jsem zase zpět! Thalía se objevila na titulce časopisu TV Y NOVELAS, scany si prohlédněte níže

 

Lunada už v prodeji od 23.06. na Bontonlandu!
Posted on 19 Jun 2008 l By Katush l News l 
Super zpráva pro všechny "české" nedočkavce nového alba! Na e-shopu Bontonland si můžete Lunadu už objednat jako předprodej, vychází už totiž tohle pondělí 23.06!Obsahuje, jak už bylo uvedeno 11 tracků. [OBJEDNÁVAT ALBUM MŮŽETE KLIKNUTÍM SEM / ZA DOBROU CENU 427 KČ] pokud album není k dostání ve vašich hudebích obchodech jako malou ochutnávku sem přidávám dvě nové písničky z alba "Con este amor" a "Aventurero" Nebudu tady propagovat pirátství, takže sem uvádím jen tyhle dvě písničky a zbytek je na Vás, pokud si CD objednáte (vyjádříte tím určitou podporu Thalie). Za mp3 děkuji AjGalhardovi :) výše uvítám i názory a komentáře k písničkám :)

 

Aventurero - download
Con Este Amor - dowload
 
Lunada's HQ Press Conference Photos!
Posted on 18 Jun 2008 l By Katush l photogallery l 
Exkluzivní fotky v galerii, právě jsem narazila na tyto přenádherné kvalitní fotky!

Lunada "Album Release Party" in New York City
Posted on 18 Jun 2008 l By Katush l news & photogallery l 
Thalía včera 17. června uvedla propagaci nového alba "Lunada" které vyjde u nás v ČR už příští pondělí. Celá akce probíhala v New Yorku v hotelu "W". Přináším přes 60 exkluzivních fotografií, kde to Thalíi moc moc slušelo!

 

Arrivals
Press Conference
PhotoCall
Inside Party
Ten Paciencia "MUSIC VIDEO" 
Posted on 14 Jun 2008 l By Katush l new medias l 
Včera 13. června měl videoklip Ten Paciencia premiéru na latinskoamerické stanici RitmosonLatino, exkluzivně přináším kompletní video ve velmi dobré kvalitě ke stažení. Za video děkuji členovi oficiálního fóra Thaliamaniaticovi.

 

ten paciencia "captures"
Posted on 14 Jun 2008 l By Katush l photogallery l 
Přináším exkluzivně CAPTURES z nového videoklipu Ten Paciencia, jsou v dobré kvalitě, tak se určitě podívejte stojí za to!

 

thalía on cover magazine "Para Todos"
Posted on 11 Jun 2008 l By Katush l news & photogallery l 
Thalía se objevila na coveru mexického časopisu Para Todos na červen a červenec. Má to být propagace alba Lunada. V časopise by měla mluvit o Sabrině, manželovi a novém albu. Takže se můžeme těšit na další fotky a články z časopisu:)

 

Lunada - album photoshot
Posted on 11 Jun 2008 l By Katush l photogallery l 
Objevily se nové photoshoty k albu Lunada (released 24.06) Jsou neuvěřitelně letní   .........hot summer...hot hot summer...

 

 
thalía and mobile phones!
Posted on 11 Jun 2008 l By Katush l News l 
06.06. Los Angeles
AT&T uvádí populární hvězdu Thalíi v kampani na mobilní telefony v TV reklamě, kterou režíroval Emilio Estefan. Reklama, která prohýří španělsko mluvící kabelové televize je částí kampaně "Nejlepšího působení/pokrytí" V reklamě Thalía nabízí tuto bezdrátovou službu, kde se mezi tím objevují shoty z videoklipu Ten Paciencia. AT&T kampaň s Thalií zahrnuje také mísní rádia (spoty v 10 obchodech) a mísní televize (spoty ve 24 obchodech) "ten paciencia" je tak předmětem národní propagace. Další elementy z kampaně nabízejí plakáty Thalíe v AT&T obchodech, televize Telemundo zase tímto propaguje fotbal v Mexiku.Reklamu vysílají na velkých obrazovkách na fotbalových hřištích v USA, kde má Thalía oblečený národní mexický dres. Na konec zase formou propagace reklama pobízí ke stažení melodie "Ten Paciencia" jako vyzváněcí tón :) (vedle můžeš kliknout na nový obrázek, který patří mezi shoty k videoklipu Ten Paciencia)

LUNADA "official tracklist & samples" whoooa!
Posted on 09 Jun 2008 l By Katush l news & medias l 
Konečně nějaká oficiální novinka. Přináším předpokládaný cover (klikni na obr.) a tracklist 11 písní. Některé (3) jsou covery. Zastánce latinské hudby a rytmů tohle album určitě potěší. Níže si můžeš také stáhnout ukázky a posoudit...názory můžete psát výše do komentářů

 

1. Ten Paciencia 3:31
2. Sangre Caliente 4:15
3. Sera Porque Te Amo 2:42
4. Con Este Amor 2:59
5. Bendita 3:27
6. Desolvidandote 4:11
7. Isla Para Dos 4:26
8. Insensible 2:58
9. Aventurero 3:16
10. Yo No Se Vivir 4:08
11. Solo Se Vive Una Vez 3:10
SAMPLES/ UKÁZKY download
(vynechala jsem Ten Pacienciu a benditu, ty už znáte )
ukázky albového photoshotu!
Posted on 09 Jun 2008 l By Katush l news & photo l 
Thalía právě nafotila booklet pro nové album. Zatím se objevily tyto tři krásné fotky, bohužel kvalita nic noc, přináším je pouze pro ukázku
thalía a reklama na mobilní telefon + focení pro ocean 
drive magazine!
Posted on 09 Jun 2008 l By Katush l news & medias l 
V Mexiku a USA běží nová reklama Thalíe propagující mobilní telefon. Ve spotu můžete vidět kousek z videoklipu Ten Paciencia, tak si to nenechte ujít
Size : 25 MB l Hosting : MediaFire l Credit : Thali.com
 
Thalía fotila nový photoshot pro časopis Ocean Drive, spot se objevil v pořadu Gordo y la Faca. Stahuj níže
Size : 185 MB l Hosting : Sendspace.pl l Credit : Thali.com
 
 
ten paciencia covers!
Posted on 09 Jun 2008 l By Katush l News l 
Ciiaaaoo tak sem po nějaké době zase vítám s pár novinkama, které budou určitě zajímat. Jako první začnu s coverama singlu Ten Paciencia, jsou opravdu letní, zhodnoťte sami
 
 
exclusive! tracklist alba "LUNADA" & COVERY!
Posted on 03 Jun 2008 l By Katush l News l 
Thalía - Lunada [EMI MUSIC 2008]
01. Al Caer El Sol
02. Ten Paciencia
03. Mi Corazon
04. Todo Lo Que Veo
05. En Un Instante
06. Mariposa
07. Sangre Caliente
08. A Tu Lado
09. Dejate Llevar
10. Celebracion
11. Baila Conmigo
12. Esto Si Es Vida
13. Bendita
cover je oficiální a takový dost u Thalis neobvyklý, aspoň změna tracklist není zatím potvrzen :) ale vypadá dost nadějně :)

Přináším i docela kvalitní covery - objevil se jak přední, tak zadní, bohužel u zadního nevíme zda je oficiální...so enjoy!

 
ten paciencia - další backstage fotky
Posted on 03 Jun 2008 l By Katush l News l 
Objevily se další tří krásné fotky enjoy it!
 
 
new photos - thalía a nátáčení nového alba
Posted on 03 Jun 2008 l By Katush l News l 
přináším exkluzivní fotografie ze studia, kde Thalía a Emilio Estefan nátáčí novou desku. Klik níž
thalía a tommy - nehoda v new yorku!
Posted on 03 Jun 2008 l By Katush l News l 
Thalía a Tommy při cestě do New Yorku na výroční slavnost nadace Robin Hood měli menší nehodu, kterou zapříčinilo špatné deštivé počasí. Velké auto, které Tommy řídil nestačil ubrzdit a stala menší srážka. Naštěstí jsou oba v pořádku, akorát auto má nějaké ty odřeniny. Dcera Sabrina Sakae v autě naštěstí nebyla, starala se o ní doma její chůva. Video jak Thalía a Tommy přijíždějí na slavnost v New Yorku si můžete prohlídnout níže
some shots
Posted on 25 May 2008 l By Katush l News l 
...ještě na momentík se sem vracím s várkou shotů z natáčení tak jukněte... za fotky moc dík THALIOSITOVI

ten paciencia - making the video [ E!News ]
Posted on 25 May 2008 l By Katush l News l 
Dnes přináším exkluzivní video z natáčení videoklipu "Ten Paciencia" z pořadu E! News, vypadá to moc dobře a určitě vás to příjemně naladíí do letní nálady to je zatím vše..

Magazine Cuore & photos updates!
Posted on 23 May 2008 l By Katush l News l 
Thalía se po dlouhé době stala zase středem mediálního světa Natáčení jejího nového videoklipu "Ten Paciencia" (měj trpělivost) si nenechal ujít španělský časopis CUORE. Fotky najdete níže. Singl Ten Paciencia se konečně dostal do rádií, ačkoliv ne těch našich , ale latinskoamerických. Boduje v několika příčkách, naše rádia tomuto stylu nějak neholdují.

Zaktualizovala jsem několik alb novýma fotkama, tak se určitě podívejte

A Quién Le Importa (On the set)
Kmart 2003 (Commercial)
Maria Felix Auction (2007, Events)
Thalia singing autographs at Jacob Javits Center (2008, Events)

 

ten paciencia - nové fresh fotky z natáčení
Posted on 19 May 2008 l By Katush l News l 
Přidávám další fotky z natáčení  moc jí to tam sluší tak mrkněte..

 

ten paciencia (original version)
Posted on 19 May 2008 l By Katush l News l 
Objevila se originální verze této pilotní písničky z nového alba "Lunada" je skoro stejná jako ta předešlá, akorát má občas jiné pasáže a zdá se být pomalejší. Ale za poslech určitě stojí, stahuj níže

 

Ten Paciencia (Original Version) download

 

thalia by měla účinkovat na Broadwayi
Posted on 19 May 2008 l By Katush l News l 
Podle stránky Vidade Celebridad by mohla Thalía mít debut v divadle na Broadwayi v oblasti hudby. Umělkyně byla pozvána k účasti pro výrobu muzikálu s názvem "In the Heights" (Ve výškách).

 

fresh photos - making of the video "ten paciencia"
Posted on 15 May 2008 l By Katush l News l 
Přináším nové fresh fotky z natáčení videoklipu "ten paciencia" Thalis to tam opravdu moc sluší...tak čekuj níže

 
thalia natáčela nový videoklip!
Posted on 13 May 2008 l By Katush l News l 
Dnes 13.05. Thalis natáčela video k singlu Ten Paciencia, videoklip bude opravdu ohnivýstačí se podívat níže na youtube...

 
ten paciencia - single cover
Posted on 13 May 2008 l By Katush l News l 
Thalía k singlu Ten Paciencia představuje i nový cover, je opravdu moc hezký, působí velmi letní atmosférou  

 
thalia & sabrina - new photos
Posted on 12 May 2008 l By Katush l News l 
Přidávám nové exkluzivní fotky Thalie a Sabriny, které byly pořízeny speciálně pro server Univision ke Dni matek. Klikni níže na roztomilé fotky...

 
new song - bendita
Posted on 11 May 2008 l By Katush l News l 
K dnešnímu Dni matek Thalía speciálně jako dárek všem matkám na celém světě posílá tuto novou písničku s názvem "Bendita" k napsání této písničky ji inspirovala malá Sabrina, kde uslyšíte taky její smích níže se můžete podívat na fotku také k dnešnímu dnu.Za písničku děkuji AjGalhardovi :)

Thalía - Bendita download

Dakší novinkou je, že singl Ten Paciencia, co právě vyšel není originální písníi, ale remixem ve stylu Cumbia-vallenata  a oficiální singl vyjde už tohle pondělí, resp. zítra :)

thalía jako host v pořadu "Chicas Arriba" na MTV Tr3s
Posted on 11 May 2008 l By Katush l News l 

Thalía byla dnes na Den matek hostem pořadu Chicas Arriba na MTV Tr3s, dole se můžeš podívat na celé video, kde jí to mimochodem moc slušelo

thalia bude hostem programu "Mamita Linda weekend"
na MTV Tr3s
Posted on 10 May 2008 l By Katush l News l 
Tohle je první rok, kdy Thalía slaví Den matek jako máma.Aby se tento den stal více pamětihodným, bude Thalis hostem all-weekend special na MTV Tr3s, kde bude sdílet své první zkušenosti jako matka.Další umělci se k Thalii připojí také, aby vyjádřili lásku ke svým matkám. V show "Chicas Arriba" bude Thalía vysílat oblíbené klipy slavných matek jako Gwen Stefani, Jennifer Lopez, Madonna nebo Christina Aguilera. Publikum bude mít taky možnost kvízu Tr3s or False, kde budou fanoušci odpovídat na jednoduché otázky o ní. Diváci budou také moci posílat textové zprávy a pozdravy maminkám. Tato show bude probíhat 10. a 11. května na MTV Tr3s. Níže se můžeš podívat na nové fotky, které Thalía nafotila při spotu k této show

 
ten paciencia (full hq version)
Posted on 10 May 2008 l By Katush l News l 
Konečně si můžeme poslechnout úplnou verzi nového singlu Ten Paciencia, na oficiální stránce Thalia.com byl totiž včera zveřejněn Písnička má  hodně latinských rytmů a je to úplný odraz od předešlých alb. Stahovat můžete níže, a výše komentovat. co si o ní myslíte

Ten Paciencia (FULL HQ) download

 
novinky kolem nového alba!
Posted on 08 May 2008 l By Katush l News l 
Takže máme tu pár potvrzených informací! Nové album ponese jméno "LUNADA" (překlad bohužel zatím nevíme, ale pravděpodobně to bude něco jako "půlměsíční") a vyjde 24.06.2008. 09.05.2008 bude probíhat casting na natáčení nového videoklipu, zajímavá šance pro fanoušky z USA všechno bude probíhat v Miami v Bongos Cuban Café v 11:00 místního času. Videoklip se poté bude natáčet 16.05.2008..Takže všem odvážlivcům přejeme hodně štěstí. ..a teď k novému singlu, podle informací by měl vyjít až dnes a stane se jím "Ten Paciencia" takže budeme mít možnost si tuhle písničku celou poslechnout....a nakonec vám sem přidávám jednu moc hezkou fotku, možná pořízenou již letos :)

 
new promo photos!
Posted on 07 May 2008 l By Katush l News l 
Na internetu se objevily tyto dvě hezké promo fotky k Thalia Sodi Eyewear (kolekce slunečních brýlí) klikmi níže na thumbnaily

 
thalía in extra tv - 50 más bellos!
Posted on 05 May 2008 l By Katush l News l 
Thalía a její nový rozhovor pro TV EXtra, kde hovořila o svém novém albu, taky se zmínila o tom, že dcera jí změnila život,že je úplně jiný člověk a že je to to nejlepší, co se jí mohlo stát. Klikni níže na video. Enjoy

 

 
oalá! "new layout"
Posted on 05 May 2008 l By Katush l Website updates l 
Chi-wo-wow! Brzy bude začínat léto, tak jsem chtěla vyrobit něco, co stránku více rozzáří a myslím, že se to povedlo skombinovala jsem různě barvičky, od modré až po růžovou taky žluto-oranžovou, prostě taková letní bomba! Snad jsme s tím nadmíru spokojení jako já! Pojmenovala jsem ho "changes in the life" což znamená změny v životě. Tento web prošel četnými změnami už od počátku a myslím, že tahle je opravdu ta nejlepší, co se mi zatím podařilo vyrobit...tak si ho užijte a těším se na komentáře, které jsou výše
ten paciencia & sangre caliente! new hot songs!
Posted on 01 May 2008 l By Katush l News & Music l 

Konečně je to tady! máme možnost poslechu těchto dvou nových písniček, které se objeví na novém albu! na serveru Univision můžete hlasovat pro song, který se vám nejvíce líbí a ten se posléze stane pilotním singlem, který vyjde už 7.května! [hlasovat můžete zde] níže už mám připravené ukázky nových písniček. Jmenují se Sangre Caliente a Ten Paciencia, mě osobně se více líbí Ten Paciencia, i když je tam toho latina trochu moc výše můžete komentovat,který song se vám nejvíce líbí...


 

 

ARCHIVE

1 2 3